Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben milyen viselkedést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben milyen viselkedést várnának el?

Figyelt kérdés

Az a probléma, hogy nem nagyon tudok feloldódni semmilyen területen, így itt sem. Többször is megszóltak emiatt, egyszer azért, mert "túl merev vagyok", máskor meg azért, mert "mesterkélt". És mindkettő igaz volt, sajnos nem tagadom.


De hogyan kellene viselkedni? Sajnos az "önmagam adása", nem lehetséges, a felszabadultság nem lehetséges, a spontanitás nem lehetséges.


Mindig az jár a fejemben, hogy "mit kellene mondanom?" "Mit kellene tennem?" butaságot nem akarok mondani, sablonos dolgot szintén nem - így nem tudom mit kellene.


F



#Asperger #szomorú ez nekem
2018. máj. 16. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is nem a szexnél kezdődnek a problémák hanem az életben.

Nagyon meg akarsz felelni másoknak. Kicsi az önbecsülésed.

Szeretsd jobban önmagad, úgy vagy jó ahogy vagy. A másoknak való megfelelés pedig egy zsákutca, mert olyan nincs hogy valaki mindenkinek jó legyen. Egyedül önmagadnak felej meg, fogadd el magad és ne erőltess szerepeket magadra.

Ha az életben ez működik menni fog az ágyban is.

A szex pedig arról szól hogy feltétel nélkül élvezd, ne foglalkozz azzal hogy ki mit mond.

2018. máj. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen: az önmagad adás azt jelenti hogy lesz*rod, mit kéne tenned vagy mondanod, azt csinálsz ami jól esik, azt mondod, ami éppen eszedbe jut, nem agyalsz hogy van-e értelme, vagy hogy valakinek nem tetszik. Na, ha ez megy az iskolában, otthon, utána gondolkozhatsz a szexről
2018. máj. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem èrtem, hogy mi a gond, szeretem ha a fèrfi merev az ágyban, máskèpp nem nagyon megy a dolog...

Amúgy minek dumálni szex közben? Esetleg nèha súgd oda, hogy milyen szèp, vele a legjobb stb. Ne szex közben akarj dumálni.

2018. máj. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!