Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan jellemeznétek ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jellemeznétek ezt a pasi viselkedést? Miért viselkedik igy?

Figyelt kérdés
Elvárja,hogy a csaj magatól rájöjjön,hogy ő csak szexkapcsolatot akar(megvolt).Megjelenik,velem tölt 3 orát,ami csodálatos,az ágyban is(mintha évek óta együt lennénk).Aztán eltünik,1 honapig még a hirét sem hallom,nem ir nem keres,nem válaszol,arra hivatozva,hogy ő elfoglalt és sok a munkája.Ujbol 1 honap mulva látom 3 orát...Mi lehet az ilyen pasik fejébe? 33 éves nincs baratnője...értem én,hogy nem kellek kapcsolatra,de,hogy miért akar ilyen ritkán azt nem...

2015. szept. 12. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nem az a baj, hogy csak kurogat, hanem hogy ritkán? :D
2015. szept. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg csak 2 ilyen alkalom volt,nem tetszik nekem ez,kivancsi vagyok mas velemenyere,vagy csak en gondolom kv sz*r nak:)
2015. szept. 12. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Szexel veled, mikor olyan kedve van.

Ez pont ennyi, te akarsz mást is gondolni


Én néha mexikói kaját kívánok, rendelek, megeszem, aztán hónapokig eszembe sem jut, ez pont ilyen.

2015. szept. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"hogy miért akar ilyen ritkán azt nem..."


Arra nem gondoltál, hogy könnyen lehet, hogy nem te vagy az egyetlen, akivel ilyen kapcsolatot tart fenn?


Ha van 5-10 ilyen nő az éltében, akkor valahol érthető is, hogy még az SMS-ben való kapcsolattartás is túl időigényes ahhoz, hogy foglalkozzon vele, főleg, ha úgyis elég, ha akkor szól, ha van kedve ahhoz a 3 órás programhoz.


De ha te eleve abban a tudatban mentél ebbe bele, hogy csak szexkapcsolat, az a 3 óra meg tényleg "csodálatos" vele olyankor, akkor gondolom, úgy fogod fel, hogy jobb ritkán találkozni vele, mint soha.

2015. szept. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!