Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A focistáknak miért nézik el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A focistáknak miért nézik el a ßuzis viselkedést?

Figyelt kérdés

Nem mintha bárkit is piszkálni kéne emiatt, de én azt tapasztalom, hogy a legtöbb esetben leszólnak két férfit, ha egy kicsit is intimebben viselkednek egymással, azonban ha két vagy több focista ölelkezik, vagy taperolják egymást, akkor csak annyi a reakció, hogy "meh...". Valamilyen szinten örülök neki, hogy nem bántanak ezért embereket, de miért csak velük szemben elnézőek, egy péket vagy könyvelőt például miért ugatnak le, ha meg mer ölelni egy másik férfit? Arról nem is beszélve, hogyha egy focista feminin módon öltözködik vagy viselkedik, az fölött legtöbbször szemet hunynak, mindenki mással szemben, beleértve a valódi melegeket is viszont mindenki hurrog, hogy "húúú, ezek mekkora csírák".

Most akkor mi van?



2016. jan. 8. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok sport rajongó, életemben nem néztem végig egyetlen meccset sem, valahogy nem köt le. Szerettem focizni, de nézni nem. A foci egy csapat sport. Egy jó csapatban elég közel állnak az emberek egymáshoz, szinte más testvérként tekintenek egymásra. A siker okozta lázban sok olyat tesznek az emberek amit "normál" esetben nem valószínű, hogy tennének! Ez egy fajta ünneplés...nem tudom ki volt, milyen híre volt, de volt valami focista aki lesmárolta a csapat társát, mert gólt rúgott...azért szerintem ez már sok! Addig oké, hogy ölelkeznek, meg pacsiznak, de ez már sok...de kinek mi fér bele...


22F

2016. jan. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kár hogy nem láttam azt a smacit:)
2016. jan. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg miért ne ölelkezhetnének... A csajok is ezt csinálják, mert puszival köszönnek egymásnak. Ilyenkor hol a fene nagy egyenlőség?
2016. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amikről te beszélsz, azok a pályán történnek. Ott úgy viselkedik egy csapat, akár egy család. Egy családi ölelés közelről sem szexuális indíttatású. Ha ez jut eszedbe róla, részvétem a leendő gyerekeidnek.
2016. jan. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A 4es leírta.


A pályán mi egy család vagyunk,igaz a pályán kívül is.

Támoagtjuk egymást,segítjük...és igen emiatt kialakul egy "testvéri" viszony.


De ez szerintem nem b*zis viselkedés.

A prideon szoktak egymással fiúk ölelkezni,az meg kit érdekel?


Egy bisex focista.

2016. jan. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezeket a megnyilvánulásokat nem csak a meccsekre korlátozzák, a mindennapokban is így viselkednek. Úgy illegetik magukat, ami már egy nő számára is kínos, egymással, gyakran félmeztelenül pózerkednek, ahol csak lehet mutogatják magukat, ha ez nem ßuzis viselkedés, akkor vagy elég erős exhibicionizmus vagy nem tudom. Ugyanezen viselkedésért mindeni mást leszólnak, de nekik el van nézve. Ahogy én figyeltem ez a magatartás a fiatalabbakra jellemző, bár egykét idősebb, 25-27 évestől is látom ezt a viselkedést, bár nem mintha számítana az életkor. A kosarasoktól sose látom ezt, a kézilabdásoktól se, az atlétikásoktól se, sőt tulajdonképpen senkitől se, csak tőlük. Lehet hogy ez csak az én környezetemre jellemző, nem tudom máshol hogy mennek a dolgok, de itt úgy illegetik magukat, mint az első bálozó kislányok.
2016. jan. 8. 15:55
 7/8 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem irigy vagy mert te nem sportolsz,és nem érzed hogy "tartoznál" valahova.



Valszeg elnyomod magadban hogy a saját nemedhez (is) vonzódsz,és ez ilyen savanyú alakot csinál belőled :)

2016. jan. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem csak "nekik nézik el". Én simán megcsókoltam az utcán a páromat, de nem nagyon szóltak le. Mindössze egy alkalommal. Kérdező, ha jól látom az bánt, hogy te is meleg vagy, és igazságtalannak érzed, hogy nekik szabad, egy igazi meleg pedig nem mindig teheti meg. Egyébként én ezt nem nevezném b**is viselkedésnek, örülnek, ha gólt kapnak, egymás karjába, néha tényleg homokos mozdulatokat csinálnak, de ez egyáltalán nem csak rájuk jellemző. más hetero pasi is csinálhat ilyet hülyeségből.
2016. jan. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!