Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek van olyan aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan aki amiatt lett öngyilkos, mert sokáig nem volt kivel szexelnie?

Figyelt kérdés

Vagy sokáig szűz volt?

Vagy a testével nem volt megelégedve? (nemi szerv kinézete, pénisz méret, mell méret, stb.)


2019. febr. 9. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
A magányosság nem feltétlenül csak a szex hiánya.
2019. febr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztos van ilyen:(

Én is nagyon szomorú vagyok, hogy nem volt még barátnőm:(

21f

2019. febr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Emiatt nem kell öngyilkosnak lenni.
2019. febr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell emiatt ongyilkosnak lenni. Meg lehet baratja/baratnoje annak akinek meg nem volt, es meg elveszitheti kesobb a szuzesaeget, nem kell elkeseredni. Mint voltunk szuzek megis elvesztettuk ki mikor. Nem szabad igy gondolkodni, inkabb ossze kell szedni magukat, es tennie erte, hogy parkapcsolatuk legyen, es akkor a szuzesseg is elmulik. Az onbizalom novelesrol nem is beszelve. Arra is gondolj, nem feltetlenul neked kell, hogy tetszen a tested, es ugy is aki szeretni fog a tested is szeretni fogja ugy amilyen.
2019. febr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztos volt.

De szerintem marha nagy bátorság kell ahhoz hogy végezz magaddal

2019. febr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es:

Attól függ, hány éves az illető. Mert, ha elmúlt 30, akkor sajnos le kell húznia a rolót társkeresés terén.

2019. febr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!