Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan azt írjátok hogy ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan azt írjátok hogy ha valaki 20 felett szűz az a legtöbb nőt zavarja. Most akkor velem mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Azt írjátok hogy az ilyen fiúk nem jók mert tapasztalatlanok, gátlásosak, stb.

Én egy kicsit más eset vagyok. Tehát, nekem a legnagyobb problémám az hogy nem vagyok társasági ember, emiatt nehezen tudok ismerkedni lányokkal. Viszont neten ismertem már meg lányokat akikkel szexeltem is, nem is eggyel. Nem féltem találkozni, beszélni velük, és szexnél is bátor voltam, nem voltam gátlásos.

Rá sem jöttek hogy tapasztalatlan vagyok.


Én nekem így lehet majd valamikor barátnőm?

Tehát nem félek a lányoktól, csak nehezen ismerkedem. Rólam mi lenne a véleményetek?

22 éves vagyok.


2019. febr. 7. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Tehat ha jol ertelmezem akkor mar nem vagy szuz mert szexeltel lanyokkal azt irtad.

A gatlasossag ismerkedes teren kicsit viszont problema, mert igy tenyleg nehezen lesz baratnod. Meg kell probalnod mondjuk egy tarskereso oldalon kozel a kornyekeden ismerkedni, ha mar interneten konnyebben megnyilsz. Csak ugy lehet baratnod, ha kicsit osszeszeded magad. Hidd el jobol mondom.

2019. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, nem vagyok már szűz.

Nem is gátlásosság miatt nem tudok ismerkedni, hanem mert a neten kívül nem tudok máshol.:(

2019. febr. 7. 19:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezzel semmi baj sincs, sőt, jobban jártál, mint sok más korodbeli fiú, akinek ez sem megy.

Ismerkedj, és az interneten keresztül szélesítheted az ismerkedési körödet, hiszen azoknak a lányoknak is van baráti társaságuk, vannak barátnőik.

Nyugodt lehetsz, fogsz találni barátnőt!

2019. febr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!