Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Nektek nem undorító, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek nem undorító, ha a lány vérzik az első együttlét után? Nem kellemetlen olyankor a helyzet?

Figyelt kérdés

2018. febr. 6. 23:36
 1/8 Béla. A Király. ***** válasza:
78%
Havi átlagban van pár együttlét amikor vérzik. Engem nem zavar, hogy márvány mintás lesz a farkam. Nem undorodom a vértől.
2018. febr. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Kérdés, hogy mi az undorító és miért?

Ha végig gondolod, egy nő havi szinten vérzik napokig. Sőt, minden nap pisil. Nem sokkal a fő rés felett/alatt (nézőpont kérdése) napi szinten fekáliát ürít.

Ahova jó eséllyel szereti a pasija betenni. Ami maga a végbél, amihez közvetlen csatlakozik a vastagbél, ami szintén ezzel van teli.

A nyálka hártyák egyike termeli a váladékot, amit lenyelsz, amikor nyalod. Eleve amikor csókolod, baktériumok millióit cserélitek ki.

És ugyanazzal a szájával már valószínűleg szopott is, nem is csak téged.

Szóval mi az undorító?Vagy mind ez, vagy egyik sem.

Én azt hiszem egyik sem. Mind testi funkció, bármennyire is zavarhatna, akkor is csak hús, vér és csont vagyunk kívülről. És a szexben ezt kényeztetjük egymáson.

De miért kéne undorodni bármi ilyen természetes testi dologtól?

2018. febr. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Egyetértek majdnem mindennel, de azért nem éppen jó belegondolni, hogy kit hogyan szopott le előttem. Attól azért kicsit meghal a lelkem egy darabja
2018. febr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
3. Ha a lelked ábrándokból áll, akkor nem is akkora baj.
2018. febr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom nincs vele
2018. febr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem undorító. Inkább ijesztő, ha nem a szüzessége elvesztése miatt, vagy a havi ciklusa miatt vérzik.
2018. febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ő vérzik nem én. Az ágynemüt mossaki.
2018. febr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem
2022. nov. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!