Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexpózok kivitelezésével...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpózok kivitelezésével gond van. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy én majdnem 30 cm-el magasabb vagyok, mint a barátnőm, és néhány szexpóz eléggé kellemetlen egy idő után. Pl a misszionárius, azt csak úgy tudjuk megvalósítani, hogy a nyakamba teszi a lábait, viszont nehéz tartania pár perc után és zsibbad. Kis kifli-nagy kifli pózt is próbáltuk, de úgy meg nem tudok mozogni benne. Állva is szeretnénk csinálni, de amilyen pici nem tudnék annyira leguggolni, hogy élvezhető legyen mindkettőnk számára. Legtöbbször kutyába szoktuk tolni, azt mindketten imádjuk, de azt is meglehet unni. Néztünk már sokféle szexpózt, de a magasság különbség miatt nem túl jók. :( Van valami tippetek, hogy az alap szexpózokat hogyan valósíthatnánk meg? A lábamon ülős misszionárius sem vált be.

18F/190 cm.


2019. febr. 6. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Bonyolult lenne leírni. Gyertek át a hétvégén a csajoddal, megmutatom, hogyan lehetne, és el tudsz lesni egy-két dolgot. :)

Bort hozzatok.


33F/191 cm

2019. febr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Utolsó : milyen vicces vagy..

Kedves kérdező : például ölbe ülős, cowgirl (szemből, hátatfordítva), asztalrafekvős (hason, háton) még bejöhet.

2019. febr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Miért vannak mindig ilyen tírpákok mint az 1- es.
2019. febr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#3: nem tirpák, csak beindítja nála is a trollkodhatnékot egy ilyen bugyuta kérdés. Én 193 centi vagyok és volt már 150 centis barátnőm, mégsem voltam olyan életképtelen, hogy ne tudjam kellő változatossággal megdugni.

Na de segítek:

1. belégzés-kilégzés (vigyázat, ezt végig csinálni kell, különben lefordulsz róla).

2. beülteted az öledbe, aztán fel-le.

3. beülteted az öledbe, de neked háttal.

4. hasra fekteted, aztán hátulról akasztasz be és mehet a ki-be.

5. hátára fekteted, párnát raksz a feneke alá, hogy neked kényelmesebb legyen majd letérdelsz elé, megmarkolod a bokáit és tartod a lábát, miközben reszeled.

6. Az előző pózból oldalára fordítod és úgy dugod tovább

7. Felrakod egy asztalra és úgy próbálod meg a 5-ös pózt

8. Felülteted egy bárszékre, mögé állsz és úgy toljátok.


...és még sorolhatnám, de meguntam.


Megjegyezném ha simán álltok és a csajod előredől, akkor ne guggoljál, hanem csinálj terpeszt és így állítsd be a megfelelő magasságot. Rögtön nem lesz izomlázad.

2019. febr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

4-es! Kösz tesó, úgy látszik, mégis van gyakorizó, aki az agyát is használja, és humora is van. :)


1-es válaszadó voltam.

2019. febr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ennyi rinyálást rég olvastam...

18 évesen unni a kutyapózt b+

Remélem olvassa a sok kis kései szűz hogy de rossz szexelni...

2019. febr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bummer ***** válasza:

Mindegyik póz megoldható, csak kreativitás kell hozzá hogy helyezkedjetek és hogy hol.

No meg állóképesség, mert a szokottnál is jobban megmozgatja a magasabbat egy két pozitúra.

Én egy 35 centivel alacsonyabbal voltam és ha volt is gond, nem ez miatt.

2019. febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, a terpeszben beállított magasság trükkjét használja az én barátom is, próbáld meg!
2019. febr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, néhányon nevettem is! :D
2019. febr. 6. 21:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Kutyában próbáltátok már? Például az is jó, vagy szexhintában?
2019. márc. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!