Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miert nem teszi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert nem teszi meg az elso lepest? 31N

Figyelt kérdés
Sziasztok. 31 eves no vagyok. Van egy kollegam aki borzasztoan tetszik nekem.Sokat van ugy higy szemezunk,sot sokszor flortolok is vele,de ennel tobbre nem mentunk. Van hogy orok neki a facebookon valami urugyel pl a munka kapcsan,hogy hatha megis beszedbe elegyedunk de semmi extra,valaszol a kerdesre es ennyi. Szuletesnapomon megis egy olyan ajandekot kaptam tole,amit egy ferfi csak akkor vesz egy nonek ha hoditani akar ( ekszer) az viszont feltunk hogy ha felteszek az instagramont egy kepet,akkor o megnezi akarhanyszor is toltok fel kepet( nekem latszik hogy kik nezik meg) szerintetek tetszem neki? De ha igen miert nem teszi meg a lepest akkor?
2019. jan. 30. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
mert nem olyan férfi aki lépne.. ennek több oka lehet, pl gátlásos/félénk, stb
2019. jan. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézz magadra.
2019. jan. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindketten függetlenek vagytok?
2019. jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

Most komolyan egy olyan pasit akarsz magadnak, akinek a pénz fontosabb, mint te magad? Mit gondolsz, miért nem kezdeményez? Azért, mert ha megteszi és félresikerül a dolog, kirúghatják a munkahelyéről. És akkor belőled nem lesz pénze, ellenben munkahelyből igen.


25/N

2019. jan. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért rúgnák ki? Te birka.
2019. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert mondjuk a kérdező jelentheti a főnöknek a szexuális zaklatásként az esetet.
2019. jan. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bölcs megállapitásod: "egy ferfi csak akkor vesz egy nonek ha hoditani akar ( ekszer)" Amikor ezt elfogadtad, miért nem tudatositottad benne, hogy te ezt igy érzed? (Kénytelen lett volna szint vallani ahelyett, hogy itt kérdezed?)
2019. jan. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!