Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, fiúk! Érdekelne az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Érdekelne az álláspontotok ebben a témában? (Főleg lányoknak szól a kérdés)

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy nagyon elégedetlen vagyok a méretemmel. 20 éves vagyok és merev állapotban 11,6cm hosszú és 13,3cm átmérőjű.

Ez jóval átlag alatti és ez miatt nem merek kezdeményezni éppen ezért nem volt még komoly barátnőm se. Igazából attól félek, hogy nem tudom kielégíteni a lányt vagy kinevet stb. Úgy érzem hátulról be se tudnám tenni...

Lassan megőrülök ettől a barátnőtlenségtől, szexnélküliségtől. Nektek mi az álláspontotok ezzel kapcsolatban?

Esetleg valakinek van tapasztalata hosszabbító műtéttel kapcsolatban a srácok közül?



2019. jan. 27. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Kicsi az tèny.

De ha egy normàlis nőt fogsz ki, a legrosszabb ami törtènhet hogy egy màsodperc erejèig kitàgult pupillàkkal rà nèz ès elcsodàlkozik. De ennyi.

Ugyanis ha fel tudod izgatni rendesen, ès el tudod juttatni a csùcsra a nyelveddel, kezeddel, akkor problèma nem lehet. Ettől függetlenül szexelni is lehet, èrezni fogjàtok egymàst csak nem annyira mèlyen. :)

2019. jan. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Kezdj el crossdresselni, neked már mindegy
2019. jan. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Adom az elozo valaszolo velemenyet. Nekem oszinten szolva tobbet szamit, hogy kezben nagyon ugyes legyen. Ha tokeletes merettel rendelkezik de a kezevel nem tud banni nem jo. Lehet akarmilyen kicsi ha kezben eros akkor nyert ugye van. Ha meg a farkaval is tud banni tokeletes. Ugyhogy en nem filoznak ennyit, legy magabiztos az mar fel siker!
2019. jan. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
3-as vagyok, nem az elozoet az elsoet!
2019. jan. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

A 13,3cm vastag dákó nagyon is vastag! Az vastagabb mint a budilefolyócső, csak hogy hasonlítani tudd! Tehát a farkad kicsi, agyad semmi, mert hülyeségeket irkálsz, és a problémádat fejben kell megoldani!

De a legjobb ha meghagyod a csajozást nekünk. Mi kisfarokkal is tudjuk azt amit mások naggyal sem.

2019. jan. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Rockarc ***** válasza:

Szerintem eleg tuti a modszered. Ha soha nem szolsz nokhoz, akkor a kirohoges sem johet szoba. Problem solved.


42F

2019. jan. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
13,3-at kerületre értettem budicső :D
2019. jan. 27. 18:00
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
A nőknek a vastagság a fontosabb a tiéd pedig viszonylag vastag.
2019. jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
2023. jan. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!