Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányoknak a menstruációs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak a menstruációs fájdalma milyen típusu, folyamatosan fáj vagy megszakításokkal görcsöl, úgy mint páldául a bélgörcsök esetében?

Figyelt kérdés

2019. jan. 12. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan fáj, a hasi izmok feszesek, van olyan kolléganőm, aki lépni is alig tud ilyenkor.

Nekem még a gáti régió is görcsöl: folyton pisilni kell.

2019. jan. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én szerencsésnek nevezheted magam (kopp kopp) mert eddig még soha nem gorcsoltem. A menstruaciom is nem tartott 4 napnál tovabb.

A barátnőim viszont rendes gyógyszereket szednek mert annyira faj, h meg se bírnak mozdulni. Volt mikor kihagytak 1-2 napot is mert nem bírtak felkelni az ágyból.

2019. jan. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább folyamatos. Sajnos nekem volt már részem egészen brutál fájdalomban, amitől el is ájultam. A bélgörccsel egyébként nem lőttél nagyon mellé, mert iszonyatos puffadás tudja kísérni a menstruáció első 3-4 napját, a fájdalom pedig nagyon különböző típusú lehet. Van, amikor lüktető, van amikor vág, szúr, kisugározhat mindenhová, hátba, combokba, érezheted úgy is, hogy az alhasad felrobbanni készül. És olyan is lehet, mintha nehéz kövek lennének az alhasadban, amik húznak lefelé, és csak teljesen legörnyedve tudsz járni, mert különben úgy érzed, hogy szétszakadsz. Jellegénél fogva más, mintha mondjuk hasmenésed van, ez egy ilyen erős izomfájdalom, tényleg érzed, hogy görcsölnek.
2019. jan. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 baby_berry ***** válasza:
28%
Én szerencsés vagyok. Sosem görcsöltem 3-4 napig tart! Viszont annyi hogy az első 2napban sok szokott lenni, de az se okoz nehézséget annyira! :)
2019. jan. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan.

Van egy képem ami kb “megmutatja” hogy milyen érzés, bár lehet a fiúk úgysem nagyon tudják elképzelni.

2019. jan. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Nekem nem szokott fájni.
2019. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan fáj, és mellé még görcsöl is.
2019. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem ilyen rohamszerűen görcsöl, össze vissza ránt, néha összeesek és hányok.

egyénenként változó.

2019. jan. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!