Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szerettek egy nőt, tökminde...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerettek egy nőt, tökmindegy, milyen a melle, vagy ki tudtok ábrándulni ilyesmi miatt?

Figyelt kérdés
(A narancsbőrrel kapcsolatban is érdekelne a helyzet.)
2019. jan. 27. 03:24
1 2
 1/12 érdeklődő35 ***** válasza:
38%
Igen, emiatt biztos nem szakítanék, vagy ábrándulnék ki
2019. jan. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló még nem jött le a cuccról.

:D

Amúgy igen, nem!

2019. jan. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mivel a melle kinézetéről nem tehet, műtétre meg nem mindenkinek van pénze, meg el sem lehet várni, nem számít, attól nég ugyanaz a lány.
2019. jan. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Amúgy is mindegy,mert egy női mell ha lapos,ha felemás,akkor is más mint a férfié,ls ettől lesz izgató!
2019. jan. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyszer láttam életemben olyan mellet, ami tényleg taszított. Gyakorlatilag egy teljesen alaktalan, “parizer” mell volt.


Azt leszámítva a kicsi (sokkal kisebb, mint amit a gykn kicsinek gondolnak, gyakorlatilag sík volt), a logosabb, a különböző bimbo... mind mind szexi volt, és bőven bejött, legalábbis nem zavart, ha a csaj egyébként ok volt

2019. jan. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Ui: narancsbőr? Hány éves vagy kérdező?


Exem szuper sportos volt, izmos, egy deka zsír nélkül, de 29-30 évesen már volt narancsbőre.


Egy 30 körüli férfi már pontosan tudja, ha elutasítja a narancsbőrt, akkor kb a nők 90%-át zárja ki. Nem vagyunk hülyék.



Persze a legtöbb no azért gondolja, hogy ilyen apróságért kizárunk egy nőt, mert ők hasonló apróság miatt kizárnak simán férfiakat.

2019. jan. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy nekem. És nemi szerv kinézete sem érdekel. Alkaminál sem érdekel, kapcsolatnál meg végképp nem foglalkozom ezzel :)


21f

2019. jan. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sosem a melle miatt voltam egy nővel. Akikkel voltam minenkié tetszett pedig volt kicsi és nagy is.
2019. jan. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#5-6

20 éves vagyok, szóval visszafelé sült el a kommented, mert a logikád mentén nekem még bőven van okom aggodalomra. Ja, és a mellem is "alaktalan parizer" kategória. :)

2019. jan. 27. 11:05
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is alaktalan parizer melleim vannak. Utálom is őket. Volt pár fiúm, egyiket sem zavarta, olyan is volt, aki azt mondta szépek. Viszont én mindig jobban éreztem magamat, ha melltartót vagy pólót magamon hagytam. A mostani barátom ezt nem igazán fogadja el, folyton le akarja venni, mert neki nagyon tetszenek, ezzel a helyzettel még barátkoznom kell. :D
2019. jan. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!