Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki tudnál ábrándulni a párodbó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tudnál ábrándulni a párodból, ha mindig félmeztelenül aludna?

Figyelt kérdés
Ti megunnátok a látványt előbb-utóbb, ha mindig egy szál bugyiban aludna a barátnőtök?
2018. febr. 21. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi teljesen pucéran alszunk és egyikünk sem unja, sőt. Ettől bensőségesebb nem is lehete az alvás!
2018. febr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem tudnám megunni!

Ez olyan, mint az almás pite, a szélét nem kívánod, de a töltelékbe belenyalnál! barátnőmet még nem untam meg, már 2 éve együtt vagyunk! Inkább ez, mint egyedül aludni! De már bugyi nélkül is aludt!

20/f

2018. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi kezdettől meztelenül alszunk, kötve hiszem, hogy unna...Sőt!

Természetesen együtt is élünk, lassan 3 éve.

Mivel ritkán van olyan éjszakánk, hogy csak aludnánk, alapból értelmetlen lenne bármi gönc rajtunk, persze szoktam felvenni szexi fehérneműt, de eddig még soha nem maradt rajtam.De ő sem tud úgy aludni, hogy bármi is lenne rajta.

30-as nő

2018. febr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm, ha teheti, teljesen meztelenül alszik. Szóval? :D Nem, nem lehet megunni! :D
2018. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is meztelenül alszom, és nem úgy néz ki, hogy a barátom valaha is megunja.
2018. febr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 RRR ***** válasza:

nem,dehogy!

..

2018. febr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Épp ellenkezőleg, alig várom, hogy felébredjen és húzhassam le a boxert is :)


És viszont...

2018. febr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyébként akkor is meztelenül aludtam, ha épp nem volt kapcsolatom, csak a vibri meg én, csendes egyedüllétben.


(18 éves koromtól élem önállóan az életem, nekem ezt dobta a gép)

2018. febr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én unom, hogy a pasim alsóban alszik. Jobban örülnék, ha ő is pucéran aludna.
2018. febr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!