Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki lehet ábrándulni valakiből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet ábrándulni valakiből szexuálisan?

Figyelt kérdés
Mi volt az, ami után már nem vonzódtál hozzá?
2018. júl. 23. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy volt barátnőm ábrándult ki belőlem, mikor elmondtam neki a bdsm vágyaim.
2018. júl. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Ki lehet. Több apróság után ábrándultam ki. Pl. ahelyett hogy kifújta volna az orrát, az agyáig szívta vissza kb.
2018. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondtam a barátnőmnek, hogy biszex vagyok és korábban csináltam férfival. Ő kiábrándult és szakított velem.
2018. júl. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Én nem egyszer futottam már bele, hogy igénytelen volt a nő.
2018. júl. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Én egyszer ábrándultam ki egy lányból miután megtudtam, hogy "poénból" mennyi mindenkivel smárolt. Nem akarom bántani, de egy tényleg rettenetesen ronda, pattanásos és büdös sráccal is.

Belőlem meg az elmúlt években mindig kiábrándulnak szexuális értelemben. Vagy valami hasonló. Elsőre az van, hogy "hú de jó csávó", utána meg ez elszáll. Senki nem mondta még, hogy mitől van, senkit nem is faggattam. Szerintem alap kisugárzásban lehet valami ami megváltozott a múlthoz képest.

2018. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
#5 szerintem meg béna vagy az ágyban
2018. júl. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Egy volt pasimból ábrándultam ki amikor arra kért, hogy nyaljam ki a fenekét :D Már nem a férfit láttam benne...
2018. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Odáig el is kéne jutni, hogy ez kiderüljön. De a kezdeti szemcsillogást felváltja valami furcsálló tekintet. Mintha értelmezhetetlen dolog lennék
2018. júl. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%
Igen, persze. Folyás, barnázás, szagok (lent vagy fent), váratlan fordulat (push up lekerül és csak két kiszopott 0,5L tejeszacskó van a helyén, ami még csálé is , meg szőrös). Szaros bugyi stb
2018. júl. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
18%

Betoltam a farkam és meg kellett nézni hogy benne vagyok-e mert semmit nem éreztem. Pedig 20 cm a farkam. Előjátékot még épp csak elkezdtük és 4 ujjam lazán becsúszott a csajnak.

Nem tudtam elélvezni benne. mert semmi inger em volt.

2018. júl. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!