Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek van olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan hogy valaki azért ölte meg magát mert sikertelen volt a nőknél?

Figyelt kérdés
Én sajnos nem vagyok náluk sikeres, bár nem szeretném meg ölni magam. De sokszor vagyok szomorú emiatt.
2019. jan. 26. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen pl. Elliot Rodger. Csak előtte még megölt 6 embert, és megsebesített 14-et.
2019. jan. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, de szerintem a gyakoribb az, hogy a sikertelenségek miatt egyre inkább önbizalomhiányos és szorongós, depressziós lesz valaki és ez felerősíti az egyéb problémáit is (pl barátok hiánya, rossz munkahely...) és végül eljut egy olyan mély pontra, hogy nem lát más választást.
2019. jan. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Itt a videó is, amiben beszél róla, ha érdekelne:


https://www.youtube.com/watch?v=G-gQ3aAdhIo

2019. jan. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen

De van ügyet nőben is.

Szokták mondani gyávák választása az öngyilkosság.

Szerintem meg nem.

Szerintem kibebszott nagy bátorság kell ahhoz ,hogy kinyírd saját magad

L25

2019. jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha volt is az mar neked nem fog valaszolni !
2019. jan. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az sokkal gyakoribb, hogy egy bizonyos nőnél nem volt sikeres, és ezért ölte meg magát.

De a kudarcos élet okozhat depressziót, ami ördögi kör, mert attól még kevésbé lesz sikeres, és igy tovább.

Helyes, ha nem szeretnéd megölni magad, és az is, ha az igekötőt egybeírod az igével.

2019. jan. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Ezért mondom hogy nem szabad hamis önbizalmat táplálni azokba a pasikba akik sikertelenek a nőknél. Ha olyanokat hazudtok nekik hogy nincs semmi baj velük, biztosan bejönnek majd valakinek, stb. akkor azzal csak rontotok az amúgy se túl jó helyzetükön. Szegények elhiszik hogy van esélyük aztán elküldik őket egymás után a nők melegebb éghajlatra amitől összeomlanak és tényleg megpróbálják az öngyilkosságot.
2019. jan. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nekem is szokták azt mondani hogy jól nézek ki, és hogy nem értik hogy miért nem volt még barátnőm. Akkor ez nem igaz? :(

Bár szexeltem már szép lányokkal, csak kapcsolat nem jön össze. Mostmar tényleg nem tudom mi van :/

2019. jan. 26. 17:47
 9/9 anonim ***** válasza:

"Bár szexeltem már szép lányokkal, csak kapcsolat nem jön össze."

Fel a fejjel, én azokra értettem az írásomat akiknek még a szex se jött össze. De akkor sem szabad öngyilkosságra gondolnod ha még szűz vagy és nincs sikered a nőknél!

A külsőd alapján bejöttél a nőknek, mert lefeküdtek veled. Szóval igazat mondanak neked amikor a külsődet dicsérik és nem értik hogy miért nincs nőd. A viselkedéseden kellene csiszolni egy kicsit és a tartós párkapcsolat is összejöhetne. Mivel nem ismerlek, ezért nem tudok tanácsokat adni ezzel kapcsolatban, csak általános dolgokat tudnék írni.

2019. jan. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!