Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, miért kértek bocsánat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért kértek bocsánatot, ha túl hamar elélveztek? Ott a kezetek és nyelvetek, használjátok!

Figyelt kérdés
Attól még, hogy a partnerem gyorsan elmegy, még utána kézzel/szájjal engem is nyugodtan a csúcsra jutatthatna. A legtöbbnek azonban eszébe se jut, csak habog valami bocsánatot, aztán kidől mint a krumpliszsák. Tisztelet a kivételnek.

2019. jan. 23. 10:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig ott tartunk, hogy azt hisszük csak az a tuti, ha egyszerre élvez el mindkét fél? Egymás után már nem is jó?Eszembe nem jutna, hogy a partnerem kielégítetlen maradjon, nem is bízom a véletlenre, eleve úgy indítok, hogy előbb Ő (akár 2x is) és utána jövök én. :-)))
2019. jan. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
31%

Köszönjük, hogy ez 50. alkalommal is leírtad!

Csak, hogy az élte nem mindig egy teljesen tervezett dolog. Hogy van egy menetrend ami szerint eljárok minden alkalommal.

Alkalmi vágyak, idő és tér korlátok mindig adódnak. Mindig lesz olyan alkalom, hogy vagy a férfi, vagy a nő nem élvez el. Vagy pedig tényleg ritka a szex és előre betervezik egy megfelelő alkalomra minden alkalommal.

Szóval aki azzal fáraszt, hogy mindig minden alkalommal a maximális gyönyör megélésében részesíti a párját, az bizony hazudik. Nincs mit szépíteni, ez egy ordas nagy hazugság. Bár ez általános ezen az oldalon.

Az életben nem találkoztam még se nővel, se férfival aki őszintén azt merte volna mondani, hogy minden egyes alkalommal, kivétel nélkül volt orgazmusi. Olykor mindenhol előfordul, hogy valakinél nem jön össze és mint mondtam, ha másért nem, maga a rendelkezésre álló idő miatt sem. ÉS PONT!

2019. jan. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Képzeld el, hogy bent vagy a csúcsszuper étteremben, már ettél tök finom előételt, megittad az első italodat, a szakács bombázza az ízlelőbimbóidat különféle falatokkal, apróságokkal, alig várod már, hogy jöjjön a főfogás, mert már piszok éhes vagy, azért jöttél, hogy ezt a különleges Cobe Marha steaket megkóstold, kihozza a szakács, csak úgy csöpög a szaft, gőzölög a hús, az illatoktól az egész tested beremeg. A sztár-szakács megvágja neked a steaket, lassan a szádba teszi az első falatot és te hátradőlve mély levegőt veszel: "ilyen finomat még életemben nem ettem". A második falat amit a szakács ad még jobban kiteljesíti az érzékszerveidet, legszívesebben ott helyben lesöpörnéd az asztalt és rávetnéd magad a húsra. Már jön a harmadik falat is, érzed, vágysz rá, a nyálad csorgását nem tudod visszatartani és... a szakács véletlenül leejti az egész Steaket, és ráönti a mosószert is. Ebből a Steakből te már nem eszel, ott vagy éhesen, epekedve és a sírás környékez. A szakács mivel tudja, hogy nem szereted, hogy elnézést kérnek tőled, egy szót sem szól és máris hozza a megmaradt előétel pirítóst és addig tömi beléd, amíg jól nem laksz.


A kérdésem: te elégedetten fogsz kijönni az étteremből? Végül is már nem vagy éhes, kaptál elég előételt. Nem vagy frusztrált, hogy benne voltál a legjobb élményedben és félbeszakadt a szakács hibája miatt? Szerinted a szakács nem érzi rosszul magát ezek után és nem szeretne bocsánatot kérni?

2019. jan. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Tizenketteske, mi a fészeknek kötözködsz?
2019. jan. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Tobb olyan pasim volt, aki tudta mmagarol, hogy gyorstuzelo es a behatolas elott boven kenyeztetett. Szerintem ez a normalis. A ferfiak orgazmusuk utan pszichologiai tanulmanyok utan nehezen "hozzank vissza az elozenekart"... 😂
2019. jan. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem fontos hogy a párom elélvezzen.Sok előjáték van nálunk.Van játékszerünkis.Ezt is bevetjük.De ha elöbb élvezek el mint ő akkor nincs otthagyva kielégítetlenül.Vagy a nyelvemmel,vagy máshogy de csúcsra juttatom.
2019. jan. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az igazán jó szex nem az ágyban kezdődik. Jó esetben, mire oda kerülnek, addigra a nő már olyan felajzott állapotban van, hogy egy érintéstől elmegy. (Ez persze nem jelenti azt, hogy ne ehetne hozzásegíteni még egy orgazmushoz, hogyha az aktus alatt nem sikerül.)
2019. jan. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!