Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mennyi idősen használjátok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idősen használjátok. Használtátok a tindert? És mi céllal?

Figyelt kérdés
2019. jan. 9. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
165 és acéllal.
2019. jan. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagy kamu pénzlehuzo oldal.
2019. jan. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

21 évesen használtam, szexpartnert kerestem és találtam. 24F

Pénzlehúzásról nem tudok, egy forintot sem fizettem

2019. jan. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szexpartner kereseshez nem kell internet.
2019. jan. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4-es. Lehet hogy van akinek nem kell, de szerintem ne legyen baj, ha másvalaki pedig azt tartja kényelmesnek és/vagy célravezetőnek.
2019. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

20 évesen először, kisebb-nagyobb megszakításokkal manapság is ránézek. Kerestem szexparnert is rajta, találtam. Volt, hogy komoly szándékkal mentem neki, arra is találtam értelmes lányokat, csak nem úgy alakult pár randi után, hogy összejöjjünk. Ott is megvan az esélye, hogy találsz valaki olyat, akit épp keresel, csak ahhoz több idiótán kell átverekedd magad, mint élőben.

24/f

2019. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

27 éves voltam kb, fix kapcsolatban, nem akartam semmit sem, viszont haverok használták és folyton panaszkodtak, hogy senki sem választja őket (csak azt láttam, hogy 1 órát ültek és jobbra-jobbra-jobbra, anélkül, hogy ránéztek volna a csajokra)


Szóval kipróbáltam, kerestem néhány előnyös jó képet, írtam egy jó leírást. 1 Nap alatt 27 kapcsolatom lett, úgy, hogy rendesen válogattam.


Ez olyan mint a Marketing, ha nincs magadról 2 normális kép és egy rendes szöveg, senki sem akar megvenni

2019. jan. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ötös nekem mindegy ki hasznlja.
2019. jan. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

22 évesen, és én mindig kapcsolatot kerestem.


Összejött végül, de azért volt pár srác akin végig kellett "rágnom" magam előtte, mert a nagy többségük szexet akart - jobb esetben nyíltan, rosszabb esetben pedig a csillagokat is lehazudta az égről, csak hogy minél előbb leimádkozza rólam a bugyit. De hát ez már csak ilyen :))

23/N

2019. jan. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

23 éves koromtól.

Mindig is a komoly kapcsolatokat kedveltem. Sok lány kamu profillal vagy csak poénból, unaloműzésből van fent és sokat kell próbálkozni mire eléri az ember azt amit akar. Nekem is egy két évembe telt mire megtaláltam azt amit kerestem.

26/F

2019. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!