Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, miért kértek bocsánat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért kértek bocsánatot, ha túl hamar elélveztek? Ott a kezetek és nyelvetek, használjátok!

Figyelt kérdés
Attól még, hogy a partnerem gyorsan elmegy, még utána kézzel/szájjal engem is nyugodtan a csúcsra jutatthatna. A legtöbbnek azonban eszébe se jut, csak habog valami bocsánatot, aztán kidől mint a krumpliszsák. Tisztelet a kivételnek.

2019. jan. 23. 10:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Teljes mértékben igazad van. F
2019. jan. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

én is kidőlök szex után, igaz én nem vagyok gyorstüzelő a hosszú meneteket preferálom


gondolom azért kérnek bocsánatot, mert "csak ennyire voltak képesek"

vagy lehet meg sem próbálták elhúzni, csak elmentek és vége a szexnek


F

2019. jan. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen partnerem nekem is volt , tudta hogy gyors tüzelő először kielégített szájjal majd az aktus és nem volt semmi gonnd
2019. jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
18%
Még az orromat is használom,és túrom a pinát mint egy kismalac!!! Röffff....
2019. jan. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
Ez mi, hogy túl hamar? Én irányítom és akkor megyek el amikor a nő.
2019. jan. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%
Elég nagy kudarc ez egy fiúnak/férfinek, és ezért nem is könnyű jól lereagálni a dolgot, meg a legtöbbször a kedve is elmegy ezután.
2019. jan. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%
"A legtöbbnek azonban eszébe se jut, csak habog valami bocsánatot" Mekkora az a mintatestrésem? 80-120? Jó nagy lúzerek, bocsánatot kérne. Inkább neked kéne bocsánatot kérned, ugyanannyi időd volt, hogy elmenj, nem a férfiak tehetnek róla, hogy neked kevés 15 másodperc. Az idő pénz!
2019. jan. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg azért van mert túl jó vagy. Teljesen kikészíted a partnered. :)
2019. jan. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%

Több férfi kér bocsánatot, hogy ha hamar végez, mint amennyi olyan nő kér elnézést, aki gyorsan elmegy és utána nem folytatja már a szexet, mert nem olyan jó neki.

Ezzel a ténnyel egyszerűen kár vitatkozni, ez egy szilárd tény. A nők bármit is csinálnak szexben, nem szerencsésen nevezzük hibának, azért a legkevesebbszer kérnek bocsánatot. A legtöbb férfi a hibázik, legalább bocsánatot kér.

Ez tagadhatatlanul mutat egy hozzáállást. A férfiak felé mind a nők és mind maguk a férfiak is támasztanak egy nagy elvárást. A nők viszont maguk felé nem. Nekik a dolguk, hogy várják a csodát. "Tisztelet a kivételnek!"


UI: Nem, nem vagyok általában egy gyorstüzelő, nem a 4 perces embereket védem magam miatt! Csak rávilágítok egy alap hozzáállásbéli dologra, ami azért elgondolkodtató. De a lányoknak péniszt kéne kapniuk egy napra, szerintem 3%-uk tudná visszatartani, hogy ha megtapasztalná. Az nem éppen egyszerű feladat amúgy és én nem is kövezném meg azokat akik nem képesek rá.

2019. jan. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#8:

ezzel az a gond, hogy akkor ennyire béna a srác, hogy csak 10 másodpercet akar a jóból :D


én amikor igazán jó partnerrel voltam még direkt elhúztam, hogy minél többet kapjak a jóból :P

2019. jan. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!