Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, volt olyan szerető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, volt olyan szerető az életetekben, akit nem fogtok tudni soha elfelejteni?

Figyelt kérdés

Mitől volt fantasztikus szerető a számotokra? Hol ismertétek meg egymást és meddig tartott ill. tart-e még a kapcsolat?


N



2019. jan. 21. 13:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt pár... Volt aki komoly kapcsolatban volt, volt aki csak pár alkalmas. :)


Egyik pár alkalmas fiatal csaj volt és isteni szűk, csodásan csókolt bár sosem sz**ott, de a többi kárpótolt érte.


Egy másik páralkalmas pedig egyszer olyan orált adott, hogy azt sem tudtam hol vagyok :) Mindkettőt facebookon ismertem meg :)

2019. jan. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik olyan volt, mindegyiktől kaptam olyan élményt. Hét nő, mindre élénken emlékszem.
2019. jan. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Sok-sok felejthető kapcsolat között volt néhány felejthetetlen is. Volt, aki jó, és volt, aki rossz értelemben lett felejthetetlen.

Volt azonban egy, aki külön említést érdemel, mert halálomig kísér majd az emléke. Valójában semmi különöset nem nyújtott, de olyan iszonyatosan szerelmes voltam bele, hogy még egy kis kommersz szex is a hetedik mennyországba repített.

2019. jan. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
60%
Volt. Egy félrement email által. Egy évig kb. Odaadó volt. Kiéhezett. Szopni született. Finom és szűk puncija volt. Mellről is tudott élvezni. Voltak közös programjaink a szex előtt. Már nem tart a kapcsolat. F 42
2020. ápr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!