Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan férfi/nő az életete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan férfi/nő az életetekben, akivel annyira jó volt a szex, hogy, ha eszetekbe jut, újra megkívánjátok? L

Figyelt kérdés
Leginkább olyan válaszok érdekelnének, ahol már véget ért a viszony. Hogyan nyomjátok el ezt az érzést?
2019. jan. 17. 00:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van. Úgy működik, mint a cigi vagy a sör. Ezekből két fajta létezik. Van a van cigi/sör meg a nincs cigi/sör. Az exek is ilyenek. Persze van akik összejárnak szakítás után, de nekem ilyen élményem nem volt. Idővel túl van rajta az ember.
2019. jan. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Privátban leírom ha érdekel! 23/F
2019. jan. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gyakran gondolok rá 15 év után is. Szép emlékként fogom fel, nem elsődleges dologként. Ha jönne hasonló élmény, szerintem halvanyulna.
2019. jan. 17. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első igazi szerelmem jár az eszembe gyakran.Visszagondolok a csodás szeretkezéseinkre.
2019. jan. 17. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Williamspear ***** válasza:
100%

Van!!!

Amikor szakítottunk két évig mély depresszióban voltam miatta! Hozzátenném, hogy mindezt 40 évesen!

2019. jan. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igaz régen volt olyan akire szivesen vissza emlékszek milyen vad és szenvedélyes órakat töltötünk együtt !

Szexkapcsolat volt de a lehető legjobb!!

f

2019. jan. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
ez az érzés az évek alatt tovább száll. Sőt, néha évek alatt jön egy olyan, hogy a régi "átlagos" szex már jobbnak fog tűnni, mert csak a szép emlékek maradnak és nem is a szex, inkább a környezet, a fiatalság miatt fog jobbnak tetszeni
2019. jan. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van! Ő volt nekem az első..évekig voltunk együtt. Szexben eddig senki sem tudta felülmúlni, de sajnos a szexen kívül más dolgokban nem illettünk össze,emiatt lett vége a kapcsolatnak. Ehhez évek kellenek,hogy ez az érzés halványuljon.
2019. jan. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen, de szerintem lassan kezdek ebből kinőni, ami rám is fér lassan 25 évesen.

Régebben nagyon sokat szenvedtem az ilyenek miatt, hogy "jaj, nem találok olyat, mint ő", meg hevesebben vert a szívem, ha láttam, meg ilyenek, de már talán-talán vége. Régebben képtelen voltam elnyomni ezeket az érzéseket, most már úgy vagyok vele, hogy csak lesz majd valaki, akivel lehet jókat szexelni.

2019. jan. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kor Man válasza:
100%
Van. A mai napig megmozdul ha eszembe jut, pedig több mint 10 éve volt. Annyira ott volt, hogy teljesen megváltoztam amíg tartott. Önszántamból csak azért hogy még jobb legyen.
2019. jan. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!