Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, volt olyan szerető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, volt olyan szerető az életetekben, akit nem fogtok tudni soha elfelejteni?

Figyelt kérdés

Mitől volt fantasztikus szerető a számotokra? Hol ismertétek meg egymást és meddig tartott ill. tart-e még a kapcsolat?


N



2019. jan. 21. 13:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

exem fadarab volt, soha nem felejtem el :D


volt akivel BDSM kapcsolatban voltam, azokat a dolgokat sem felejtem el


volt egy elég perverz barátnőm akit szintén nem fogok


attól, mert vége, még emlékekben élnek a szép és a kevésbé szép dolgok :)


mitől fantasztikus egy szerető? hát a BDSM érdekel DS ág főleg, nem tudom ezt mennyire részletezzem


F

2019. jan. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Egy modell lány volt. Mindent tudott az ágyban amit kellett és imádta csinálni teljessen elveszett benne ahogy belemerült. Emellett gyönyörű is volt.
2019. jan. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

az egyik végtelen szerelemmel volt felém, és hihetetlen jó volt vele lenni - munkatárs - 4 év

a másik egy édes kis szub lány volt és csodálatos volt vele játszani - internet - 4 hónap

a harmadik egy kiéhezett cica volt, és mindenben benne volt - gyk - 6 hónap


42/F

2019. jan. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

Nekem is egy modell csajom volt, tip top tudása volt az ágyban, egyszerűen tudta mit akar egy férfi.


Leszólítottam egy fesztiválon, és jártam vele fél évig.

28/F

2019. jan. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondanám, hogy lett volna valaha is szeretőm. Nekem rendes kapcsolatom volt. De az sem a szex miatt volt emlékezetes, hanem az érzelmek miatt.

De éppen ez a baj, hogy van olyan, hogy ennyi év után is, meg újrakezdett szenvedések és átvágások után, még a mai napig is megvannak a láncok. Azt hinné az ember, hogy ennyi minden után már teljesen lezárta, hogy ekkora harag és düh elfojt már mindent. De éppen tegnap este is és mostanában elég gyakran vele álmodok. Miközben most is van barátnőm és szeretem is és mégis.

Elég zavaros, hogy mennyi ideig is tartott. ez elég bonyolult. Azt tudom megmondani, hogy először 1,5 évig, mert akkor volt egy éles vágás.

2019. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Mostani barátnőm. Tökéletes alakja van, nagy mellei, finom bőre, minden idoma feszes. Emellett mindent szeret az ágyban, nem szégyellős, és mindig vevő a szexre. Jobbat nem is kívánhatnék :)
2019. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Biztos nagynevu modellek lehettek, ha Gyk-s pasikkal szexeltek, no offense - egy modell

Amugy szerintem legalabb egyszer mindenkinek van ilyen ember az eleteben.

2019. jan. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%

Ez nem csak GYK-n van így. Az életben is így tolják a férfiak általában. Ilyen bomba nő, olyan bomba nő, aztán mikor meg látod, akkor te vagy zavarban, hogy nem éppen egy bella donna.

De még ilyen részletekben is, hogy milyen "kannái" vannak, ahogy ezt magasröptűen meg szokták fogalmazni. Aztán megjelenik egy C kosár alján lévő méretekkel megáldott hölgyemény.

Azt mondanám, hogy ezzel nincs is gond, mert hogy ha valaki érez valaki iránt valamit, akkor teljesen általános és érthető, hogy szebbnek, jobbnak látja mint amilyen. Csak, hogy ezt gyakran úgy mondják férfiak, hogy nem igazán vannak érzelmek a részükről. Így viszont már nem is nagyon értem a dolgot.

Nekem pl. csak átlagos, vagy még az alatti barátnőim voltak. Ezt én látom reálisan és őszintén el is mondtam mindig, hogy ha felmerült ilyen. Egyáltalán nem szégyelltem, mert az oka szimplán annyi, hogy nem igazán a külsőségekre mentem soha. Persze amit most mondani fogok, abban is gyakran túloznak az emberek, de ezt az én esetemben tényleg túlzás nélkül ki lehet jelenteni, hogy én jómagam viszont átlagon felüli külsővel rendelkezem. Nem szerénykedem feleslegesen, egyszerűen ez így van. Tudom jól, hogy egyes esetekben, köztük a jelenlegiben is ismerősök, meg nyilván az utca embere is összesúg/nak mögöttünk, de ez ANNYIRA nem zavar.

Bár az igazság az, hogy ahogy telik az idő azt veszem észre magamon, hogy egyre inkább jönnek elő a külsőségekre vonatkozó vágyaim. Régen nem számított, de most valamiért feltámadt bennem, hogy nagyon foglalkoztat a lányok kinézete és nem értem miért. Persze ezt nem úgy kell érteni, hogy én bányarémekkel lettem volna együtt és egyáltalán nem számított a külső, most meg igen, hanem nem számított annyira. A probléma ezzel csak az, hogy párkapcsolatban élek mint ahogy azt említettem. De majd csak elmúlik...

2019. jan. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Itt ismertem meg, a mai napig gondolok rá, de túl nagy volt a korkülönbség közöttünk és az élet is elsodort egymás mellől bennünket. Nagyon cuki kis perverz csaj volt egyébként, imádtam. Mitől volt fantasztikus? Nagyon tudott rajongani értem és minden mókában benne volt.
2019. jan. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#7

4-es voltam. Ja, hát te is itt töltöd ki az időd, te "nagynevű" modell :) No offense.

2019. jan. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!