Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Terhes vagyok, és apukám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok, és apukám folyamatosan piszkál, hogy sokat híztam. Emiatt a párom előtt is szégyelni kezdtem a testemet. Hogyan fogadhatnám el önmagam?

Figyelt kérdés

6 hónapos terhes vagyok, és nem híztam sokat.

Tudni kell hogy a terhesség előtt beteges módon sportoltam, és kockás hasam volt meg minden.

Most 45 kiló vagyok és 147 cm (terhesség előtt 38 kiló voltam és 147 cm)


A párom bíztat, hogy nem vagyok kövér, normális a testem, és kíván. De valahányszor levetkőzök eszembe jut apám piszkálódása.

Együtt élünk, így naponta többször hallom, hogy dagadt vagyok meg zsírdisznó.

Mit tehetnék apámmal? Na és az önbecsülésemmel?


19/N



2019. jan. 19. 13:34
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

#18 Én is sértegettem pár dologgal, hasonlókkal mint amiket irtál. Pl azt mondtam neki, hogy már nem fiatal. De mintha leperegne róla.

Kigyúrt, fiatalos 45 éves pasiról van szó, azt hiszi ő a legtökéletesebb. Világéletében egoista volt, de mióta együtt van az új nőjével mintha kicserélték volna, rossz értelemben.


Az előbb is lementem ebédért (nem ebédelek a családdal (apám + nője miatt) mert mindig fikázza mit és mennyit eszem. Most hogy hoztam fel a kaját megint mondta, hogy mit zabálsz már megint zsirdisznó.

2019. jan. 19. 15:09
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj, de undorító és szánalmas ember az apád. Biztos elküldtem volna már a picsbe. Annyi esze lehetne, hogy egy terhes nőnek igenis fontos a renszeres táplálkozás. Anyudat is így piszkálta vajon terhesség alatt? Biztos ez az új nő uszítja ellenetek. Az is biztos, hogy költözés után nem keresném a helyedben évekig. Majd rájön, ha nem is ismeri az unokáját, hogy nem így kellett volna.

Vannak olyan emberek, akik nincsenek egy bankkal sem szerződve, és az a dolguk, hogy a számotokra legjobb hitelt megtalálja.

2019. jan. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

#22 köszönöm.

Szerintem is az új nő beszélte tele a fejét, bár anya is okkal vált el tőle. A változókor a fejének ment, ahogy anya fogalmazott.


Anyával beszéltem, de ő sajnos nem tud segíteni, mert jelenleg nincs munkája. A lelkizés meg sosem volt erőssége.

2019. jan. 19. 15:21
 24/26 anonim ***** válasza:
na igen, az lenne a normalis hogy akkor csinal gyereket az ember mikor mar van hova.. de igy hogy besikerult, igy nem gaz. bar en lehet elvetettem volna, de ez teljesen mellekszal. igy annyit tudtok tenni, hogy surgetitek a sajat hazat.
2020. dec. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Apádnak az a baja, hogy egy unokája lesz/van, ami mutatja a korát, pedig kétségbeesetten igyekezett fiatalnak maradni. Egy egoista barom.

Remélem azóta rendeződött a helyzetetek és kettesben, békében nevelitek a picit

2021. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Mi újság van azóta?
2021. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!