Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Terhes vagyok, és apukám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok, és apukám folyamatosan piszkál, hogy sokat híztam. Emiatt a párom előtt is szégyelni kezdtem a testemet. Hogyan fogadhatnám el önmagam?

Figyelt kérdés

6 hónapos terhes vagyok, és nem híztam sokat.

Tudni kell hogy a terhesség előtt beteges módon sportoltam, és kockás hasam volt meg minden.

Most 45 kiló vagyok és 147 cm (terhesség előtt 38 kiló voltam és 147 cm)


A párom bíztat, hogy nem vagyok kövér, normális a testem, és kíván. De valahányszor levetkőzök eszembe jut apám piszkálódása.

Együtt élünk, így naponta többször hallom, hogy dagadt vagyok meg zsírdisznó.

Mit tehetnék apámmal? Na és az önbecsülésemmel?


19/N



2019. jan. 19. 13:34
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Hát amig nincs biztos hely ahová mehetnénk, addig sajnos úgy néz ki, hogy ide kell megszülnöm a babánkat.


Párom szülei nem kedvelnek, mert vallásosak, mi meg nem akarunk esküvőt.

2019. jan. 19. 14:19
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

A testedet csak magaddal tudod elfogadtatni, meg a párod tud továbbra is segíteni, hogy mondja mennyire tetszel neki. Magadban kell lerendezni ezt, hogy amit apád mond nem igaz. Ha nem sikerül, keress fel szakembert.

Amúgy én a helyetekben biztos elmentem volna már, ha albérlet, akkor albérlet ideiglenesen, az is sokkal jobb, mint ez így. Párod mennyi idős?

2019. jan. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsodat.

Párom 30 éves lesz márciusban.

2019. jan. 19. 14:31
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ő biztos meg tudja oldani a költözést, lízingelni is lehet lakást vagy házat, járjatok utána milyen lehetőségek vannak, és lépjetek le innen. Terhesség alatt nyugodtnak kellene lenned, nem tesz ez jót a babának sem.
2019. jan. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Csak nem igazán akartuk magunkat hitelbe verni az az igazság.

De lehet le kell nyelnünk az előitéletességünket, és beleugrani?

2019. jan. 19. 14:40
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gondoljátok át. Utána kell kérdezni, hogy hitellel vagy lízinggel járnátok jobban. Majdnem 2 évig így akarjátok nevelni a gyereket?
2019. jan. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
17%

Ezért nem kell úgy teherbe bszatnod magad h még Apucinál laksz.

Apád egy fszparaszt

2019. jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
80%

"Most 45 kiló vagyok és 147 cm (terhesség előtt 38 kiló voltam és 147 cm)"


Egy cseppet se vagy kövér. :( Miért, apád egy kisportolt adonisz? Vágj vissza neki, táskás a szeme alja, öregszik, már lassan fel se áll neki és hullik a haja. Majd meglátja milyen marha jó érzés...

2019. jan. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

#16 igazad van, lehet a gyereket is bántaná mikor már megérti majd, hogy mit mondanak neki :/

Melyik bankot javasoljátok hitel ügyben?

Én kozmetikus vagyok, még dolgozom, párom pedig mérnök, így ha muszáj tudnánk fizetni hitelt.

2019. jan. 19. 15:05
 20/26 A kérdező kommentje:
#17 nem terveztük a gyereket, védekeztünk, de a tabletta sem 100%os. Akkor szerettünk volna babát, amikor már van közös otthonunk, de nem fogjuk megölni csak meg becsúszott.
2019. jan. 19. 15:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!