Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Terhes vagyok, és apukám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok, és apukám folyamatosan piszkál, hogy sokat híztam. Emiatt a párom előtt is szégyelni kezdtem a testemet. Hogyan fogadhatnám el önmagam?

Figyelt kérdés

6 hónapos terhes vagyok, és nem híztam sokat.

Tudni kell hogy a terhesség előtt beteges módon sportoltam, és kockás hasam volt meg minden.

Most 45 kiló vagyok és 147 cm (terhesség előtt 38 kiló voltam és 147 cm)


A párom bíztat, hogy nem vagyok kövér, normális a testem, és kíván. De valahányszor levetkőzök eszembe jut apám piszkálódása.

Együtt élünk, így naponta többször hallom, hogy dagadt vagyok meg zsírdisznó.

Mit tehetnék apámmal? Na és az önbecsülésemmel?


19/N



2019. jan. 19. 13:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért apád mocskos mód szégyellhetné magát.

Még ha sokat is híztál volna, egy apának az a dolga, hogy a lányát hercegnőként szeresse.

Kérdezd meg tőle, miért gyűlöl téged ennyire

2019. jan. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Nem gyűlöl, csak mióta új nője van totál megváltozott. Páromat is folyton sértegeti, hogy miért nincs szakmája. (Párom villamosmérnők, egyetemet végzett ember, szóval komolyabb végzettsége van mint egy okj-s szakma.)


Nővérembe is folyton beleköt, vele az a baja, hogy nem vegetáriánus, mint ő.

2019. jan. 19. 13:40
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtok elköltözni? Apád undorító... Ilyet egy normális szülő nem csinál. És mellékesen, még mindig vékony vagy. Ne apádra hallgass, hanem a párodra!
2019. jan. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy még legalább két év kéne, hogy egy normális házat tudjunk venni, és albérletet/lakást meg nem akarunk.


Esetleg úgy tudnánk házat venni jelenleg, ha nővérem és a kislánya is velünk jönne, de nem tudom, hogy tesóm hogy reagállna rá, ha ezt felvetnénk neki.

2019. jan. 19. 13:59
 5/26 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem vagyok dagadt, de egyszerűen mikor tükörbe nézek mégis annak látom magamat, és valahogy nincs önbecsülésem a sértegetés miatt.

Mit csináljak? Párom kétségbe van esve, hogy valami komoly mentális zavart okozott apám.

2019. jan. 19. 14:00
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is kétségbe lennék esve a helyében. Nem normális amit apád csinál. Azért rágjátok át ezt a költözés dolgot, hátha valamit ki tudtok találni. Minél tovább ott maradtok, annál rosszabb lesz neked.
2019. jan. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Jó, beszélek velük. tény s való, hogy jobb lenne nyugalomban várni a kicsit.


A külsömmel viszont mit kezdjek? hogyan nézhetnék úgy a tükörbe, mint régen?

2019. jan. 19. 14:05
 8/26 anonim ***** válasza:
24%
Nagyon jó az alakod véleményem szerint!
2019. jan. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
#8 kedves vagy. kár hogy én már nem látom magam szépnek :(
2019. jan. 19. 14:13
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ès oda szülsz?? Kemèny..
2019. jan. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!