Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiakat nem zavarja, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakat nem zavarja, ha spermaszagú lesz a nő?

Figyelt kérdés

Például szeretkeztek és épp nem punciban mész el,hanem ráélvezel. A melleire,a fenekére,akárhova.És jobb esetben nem rohan ki egyből tusolni,hanem összebújtok még egy kicsit.Nem zavar a spermaszag?

L.


2019. jan. 16. 18:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Engem nem, bár engem az is felizgatna, ha úgy csókolóznánk, hogy az arcára mentem el és ott maradt vagy simogatnám közben. Nem tudom, hogy miért van ez, régen nem találtam izgatónak az ilyesmit, úgy egy éve már igen.
2019. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. 30F
2019. jan. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én férfiként is szeretem és többször is volt olyan hogy tovább szeretkeztünk. Több menetet szoktunk és nem szaladgálunk közben zuhanyozni.
2019. jan. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
na ez a jó! :)
2019. jan. 16. 20:13
 15/19 anonim ***** válasza:

De, ügye jellegzetes "szag" azaz illat mogyoró fa virágának a illatához hasonlítható ha nem fogyaszt sok alkoholt a férfiegyed , és engem mint srácot zavar maga a mogyoró fa virág illata mind ügye ezzel párhuzamosan az ondó illata.


20/F ( heteró)

2019. jan. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem. Szeretem a spermaszagot, persze csak a sajátomét.
2019. jan. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

oh, basszus, neem mogyoró hanem gesztenye fa virág.


#15 voltam.

2019. jan. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Sajnos kevés ilyen csaj van, és nehéz találni olyant aki ismerkedni is akar. 13. voltam.
2019. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar az én spermàm.

Ha szàjba megy a cucc akkor is simán megcsókolom nincs ebben semmi extra.


29f

2019. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!