Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiakat nem zavarja, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakat nem zavarja, ha spermaszagú lesz a nő?

Figyelt kérdés

Például szeretkeztek és épp nem punciban mész el,hanem ráélvezel. A melleire,a fenekére,akárhova.És jobb esetben nem rohan ki egyből tusolni,hanem összebújtok még egy kicsit.Nem zavar a spermaszag?

L.


2019. jan. 16. 18:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem
2019. jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem.

Hisz a sperma "hozzám" tartozik az meg ha a nő is olyan lesz az én lelkemen szárad. :D

Viccen kívül, engem nagyon nagyon fel izgat még utána ha rá élvezhetek a nőre, és még szét is keni.

Nem bánom ha sperma szagú lesz.

F32

2019. jan. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mi mindenen tudtok aggódni...
2019. jan. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Téged zavar a szaga, kedves kérdező?

2-es válaszoló vagyok. :)

2019. jan. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
igen,olyasmire gondoltam,hogy a rám élvező kedvesemet kicsit szétkenném magamom,megkóstolnám,közben néznék rá és magamhoz húznám :) csókolgatnám. engem sem zavarna,csak kíváncsi voltam a férfi oldalra.
2019. jan. 16. 18:37
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem zavarja! Ha zavarná,s ezért bújás, ölelés, csók előtt ki kellene mennem zuhanyozni, tuti,hogy nem élvezhetne rám többet.
2019. jan. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem az se zavar ha szetkeni magán a fost
2019. jan. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

6-os:

valahogy én is így vagyok vele

2019. jan. 16. 18:55
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem zavar, inkább felizgat, ha például ott marad a hasán/testén.
2019. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
és akkor a példádnál maradva,mondjuk a hasára élveztél,majd hozzábújsz,ölelkeztek,csókolóztok: az sem zavar,ahogy érzed,hogy a cuccba tapad a mellkasod? És ott nyúlik/kenődik köztetek?
2019. jan. 16. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!