Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiakat zavarja hogy ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ancsi0217 kérdése:

A férfiakat zavarja hogy ha egy lány túlzottan akarja a szexet?

Figyelt kérdés
Több partneremnél is az elégedetlenséget váltotta ki, hogy ha egy nap töbször is szexet akartam, vagy ha csak orálisan akartam kielégíteni ha már aznap volt aktusunk! Ez a fiúkat zavarhatja? 24/L
2019. jan. 15. 13:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát figyu, meló előtt és után is lehet egy kis szex. Ebben mi a sok? Persze ez függ attól is, hogy ki milyen munkabeosztásban dolgozik. Pl. ha te 6-ra jársz, akkor a reggeli szex kilőve, mert én 7-kor kelek.
2019. jan. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Talán túl sokat akarok! :)
2019. jan. 15. 15:29
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem. Pláne ha jo.
2019. jan. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%
A ferfiak azt hiszik , sok szex kell nekik . Mindaddig , mig nem jönnek össze egy egy novel , akinek sok szex kell ! 😀 L
2019. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem hatalmas etvagyam van. Kedves pasi birja. :( Pedig siman, csak leszopom es aztan magamhoz nyulok, az tok oke. 😃

Egy hasonlo parom volt, vele volt, hogynapi 5-6-szor is egyutt voltunk, ha raertunk.

Az utolsoval nagyon megkinoztuk egymast... Neki havi 1(!!) nekem napi egy lett volna idealis. Havi 3-4-ben egyeztunk ki, de nem volt igy jo.

2019. jan. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem. Napi 4-5 simán jó. :D
2019. jan. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Atyaég, havi 1? Hol él ez?
2019. jan. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!