Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgatja egyes férfiakat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgatja egyes férfiakat, ha egy lány az arcukra pisil? Ez nem perverz?

Figyelt kérdés

Nektek bejön?

Kort is írjatok!


2018. ápr. 8. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

A perverz azt jelenti, hogy eltér a szokásostól. Miután az arcon vizelés egyelőre még nem egy általánosan elfogadott, megosztott viselkedés ezért ja, perverz.


Nem jön be.

27

2018. ápr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én kipróbálnám, nekem nem perverz.

:)

35F

2018. ápr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztam már perverzebb dologgal is. Ibizán táncoltam egy luxus szórakozóhelyen. Megjelent egy részeg dubai herceg és azt kérte, hogy befekszik egy üvegasztal alá, én meg kakiljak rá. :D Hát elég érdekes volt...
2018. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Ja perverz...de qva jó
2018. ápr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon is jo... En rendszeresen lepisilem a paromat...
2018. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejön
2018. ápr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A perverz szót a frigid nők használják, hogy lealacsonyítsák a férfiakat. Szerintem mindent ki kell próbálni utána kell ítélkezni. Ha valami nem tetszik nem muszáj csinálni. Szerintem az a beteges, ahogy a felnőttek viszonyulnak a fiatalok szexualitásához. Önmegtartóztatásra nevelik őket, mikor meg van a biztonságos szex lehetősége és kiegyensúlyozottan élhetnének.
2018. ápr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ZoltanAnglia ***** válasza:
Igen, perverz...de attol meg nem lesz valami rossz mert perverz, ha szereti valaki. Ugyanakkor, ha most a vilag kinyilvanitana, hogy lepisilni valakit nem perverz egyaltalan, attol meg nem akarja majd tobb ember lehugyoztatni magat.
2018. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi a zuhany alatt szoktunk így perverzeskedni :-D

A dubai eset nem is olyan rossz, mert látja a pasi ahogy egyre jobban tágul és jön a kaki...

2019. szept. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!