Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nézik le azokat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le azokat a férfiakat akik a teltebb akár 100 kg-os lányokat kedvelik?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagy általánosságban azt aki meghaladja a BMI szerinti normál értéket azt úgy veszik mintha lejjebb csúszott volna az ún. ,,ranglétrán".

Vagy ez csak pusztán emberi rosszindulat?


23F



2018. máj. 9. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
100 kg az neked telt...?
2018. máj. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Ne foglalkozz màs negatív vèlemènyèvel.
2018. máj. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Senkit nem érdekel, hogy kinek ki tetszik. Felnőtt ember vagy, lehetne már annyi eszed, hogy nem foglalkozol mások véleményével.
2018. máj. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én így tennék de eddig a telt lányok amiatt utasítottak el mert én vékony vagyok. Mintha más kaszt lennénk. :(

Pedig szívesen megismernék egyet.

2018. máj. 9. 20:11
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
100 kg-s lányok ilyen válogatósak? Van ott önbizalom, csak mire fel.
2018. máj. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
én nem nézem le a 100 kilós nőket. pont egy ilyennel ért most véget a kapcsolatom. sajnos.
2018. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én az ilyen dolgokkal úgy vagyok, hogy rohadtul nem érdekel kinek milyen párja

akinek 100 kilós nő kell, vagy 40 kilós csontkollekció számomra ugyanolyan "leszarom" kategória

Alapesetben ugyanígy kellene gondolnia a másik rétegnek, hogy nagy ívben tojnak rá mit gondol más ha ők ketten jól érzik magukat

2018. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Téged miért érdekel az, hogy mások mit szólnak az ízlésedhez?

Akkor is megkérdezel másokat, hogy mi a véleményük, ha te nem szalonnával ennéd a túrós csuszát, hanem cukorral?

Senkinek semmi köze hozzá, hogy neked mi a jó.

Én 12 éve vagyok egyedül, mert a pasik nem merik felválllani hogy húsos csajjal vannak.

2018. máj. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Nekem 70 kilósan se kène vèkony fèrfi. Most akkor ő dug engem vagy én őt?!

Alámfekszik, összetöröm, mint a ropit.

22/L

2018. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Talán mert nem értik, hogy ez egy tényleges preferencia, nem csak lejjebb adás. Ha meg megértik akkor néhány tlc-s dokumentumfilmre fognak asszociálni, és betegeknek kiáltanak ki.
2018. máj. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!