Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan férfi aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi aki igazán tudja mi kell a nőknek?

Figyelt kérdés

2019. jan. 14. 00:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
40%
Szerencsére elég jól ráérzek ezekre a dolgokra,és mivel odafigyelek és meghallgatom a nőket,ezért általában a visszajelzések alapján én ezt elmondhatom magamról. F
2019. jan. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ebbe a kérdésbe nem csak a szexualitás tartozik bele, ennek ellenére szerintem mindenki ezen ragad le.

Mivel ez sok rétű, én azt mondom, hogy én nem teljesen. Azt mondanám, hogy 75%-ban tudom, hogy mi kell és 50%-ban cselekszem a szerint. Én nem teszek olyat, ami számomra idegen, vagy kényelmetlen, így nem cselekszem feltétlen úgy, ahogy azt egy adott lány szeretné. Ugyanakkor van amiben meg jobban tudom, hogy mit szeretne valójában, mint amit gondol az adott pillanatban.

De én nem vagyok egy nagy csábító, nem vagyok akkora lepedő akrobata, van amiben jó vagyok általában, de nem tökéletes. A flörtöléshez, meg egyáltalán nem értek. Meg itt is bejön az, hogy sok ilyen elvárt "játék", gesztus, mondat, ami tetszene a lányoknak, az nekem nem. Egyenesen irritáló, nehéz és hosszú lenne elmondani, hogy miért. Az alapvető finom női felhívásokat sem szoktam észrevenni, nem is szoktam figyelni mondjuk. Általában mindig direkt módon a barátnőim közelítettek felém. Kivétel néhány példát, beleértve a mostani barátnőmet. Ő csak úgy finoman éreztette mindig gesztusokkal, hogy vár rám, hogy belépjek az ajtaján. Mondjuk pont ezzel a türelmével fogott meg, hogy nem erőltette a dolgot mint a legtöbben, mert amúgy egy elég kemény és elég rég óta tartó lelki mélyponton voltam

2019. jan. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem olyan nehéz ez 🤷🏼‍♂️

Van amire ráérzel,amire nem azt meg kommunikációval kideríted.

Sokat kell beszélgetni,és odafigyelni arra amit mondanak.Ilyen egyszerű.

2019. jan. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
46%
Én megmondom: MINDEN! Nincs olyan, amit megadnál a nőnek, de ne kellene neki még több belőle. Ezt negyvenes éveim, és sok-sok kapcsolat,plusz több éves házasság mondatja velem. És a legtöbb férfi bele is esik ebbe a hibába: megad mindent a nőnek, aztán a végén rá is farag...
2019. jan. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!