Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők egy része miért nem tudja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alonelyman kérdése:

Nők egy része miért nem tudja normálisan megmosni a punciját?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon sok nővel volt dolgom akiknek kellemetlen volt a nedv szaga íze, punci szaga. Ilyenkor szoktatok azzal jönni,hogy fertőzése volt vagy nem fürdött. Nem ezek nem igazak,hiszen mind elment előttem fürdeni,szex előtt.

Gond az,hogy nem csak úgy felületesen kellene megmosni meg odatartani a zuhanyt hanem hüvelyt is ki kellene mosni belenyúlni kimosni ,mert hiaba tiszta a punci ha a hüvely nincs megmosva és az első nedv szexnél, a nedv rögtön kihozza a rossz szagot. De vannak akik szerintem szét sem húzzák a puncijukat csak úgy átmossák.... hihetetlen na,hogy felnőtt nők nem tudnak rendesen tisztálkodni.

10ből 5 nőnél ez előjött már nálam higgyétek el, borzasztó kellemetlen mikor csajjal neki kezdünk de már csók közben érzem büdös a punciszaga, nedve holott még le sem mentem oda.


2019. jan. 12. 18:57
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Soha az életemben nem mostam ki belülről és nem is fogom a hüvelyem! Még a fürdésnél is vigyázok, hogy nehogy víz kerüljön bele, mert nem oda való. A bejáratot a kisajkak között meg kell mosni, meg mindenhol,de belül nem kell.

Sajnáljuk, ha ennyire finnyás vagy. A szex nem kaja, hogy szagolgassuk, ízlelgessük ezeket a belső nedveket... Mintha a férfiaknak olyan jó ízű lenne,mint a jégkrém? Mi?

2019. jan. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Látom te sem figyeltél oda se biológia órán, se szexuális felvilágosításon és a szüleid se mondtak neked semmit a dolgokról.

A hüvely önzisztuló és a benne lévő baktériumok kimosásával ezt tönkre teszed és könnyen fertőzést kaphat el a nő.

A puncinak csak a külső részeit szabad megmosni.

Ha nagyon büdös, akkor a csajnak fertőzése van. Vagy ha csak neked nem tetszik, akkor ilyen a természetes illata. Ennyi.

Úgyhogy ha lesz lányod, ki ne mosd a hüvelyét, mert akkor viheted orvoshoz majd állandóan, mert mindig lesz valami baja.

2019. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
50%
Inkább a pasik nem tudnak normálisan fürdeni..
2019. jan. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

18: elég szomorú, hogy ciki vagy gáz, ha a pasik a farkukra is WC papírt használnak.

Én a fiamnak, ha lesz, ezt fogom tanítani, az biztos.

2019. jan. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
B...vagy,nagyon egyszerü csak még nen ismerted fel.
2019. jan. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
46%
Legelső érintkezésnél belefutottam én is egy szédítően büdös punciba. Ez annyira mély nyomot hagyott bennem, hogy azóta szex nálam csakis fürdés után mehet. Mellesleg én is megtörlöm a végét wc papírral, ha van rá lehetőség. Elég gáznak tartom, aki sárga foltos alsógatyát villant, még akkor is ha már évek óta együtt vannak a párok.
2019. jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ne okoskodj, hogy egy nőnek hogyan kéne megmosnia lent magát, mert nem tudsz semmit a hüvelyről.
2019. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy nő, ergo nem tudod hogy működik a hüvely!


A hüvely öntisztuló, nem kell belülről megmosni semmilyen kemikáliával, még csak vízzel sem!

A vízben is vannak mikroorganizmusok amik káros hatással lehetnek a hüvelyflórára, ami után tényleg esélyes a fertőzés!


A nemi szerveknek és a testnedveknek pedig van egy jellegzetes szaga, amivel nem tud mit kezdeni az egyén, hiába egészséges.

Az emberi szervezetből bármi jön is ki, sosem lesz rózsaillatú!

Sajnálom ha elkeserítettelek....

2019. jan. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
52%
Méghogy nem létezik mansplaining...
2019. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Biztos sokan írták, nem olvastam vissza a válaszokat, de minden lány tudja hogy a hüvelyt belülről mosni TILOS!

Az magától tisztul. Olyan , mintha a torkunkat vagy nyelőcsövünket is mosnánk vízsugárral. Semmi értelme.


Hüvelyből jövő rossz szag az szerintem a halszag lehet, az pont a ph érték felborulástól van. Tiszta a hüvely, csak a baktériumok lebontása nem úgy működik ahogy kéne. Gynoflor tabletta segít az ilyenen.


De amúgy egy megmosott karbantartott vaginának nincs rossz szaga. Nyilván egy alapvető szaga van, de az nem erős és sztem nem is kellemetlen. Kinek mi. Bár ha a lány cigizik vagy valami egészségtelen dolgot csinál attól is lehet.

2019. jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!