Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet ezt normálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt normálisan közölni? Buli után, már a lakáson hogy pattintod le a csajt, ha kiderül, hogy problémás odalent?

Figyelt kérdés

Elég kellemetlen sztori. Én sajnos nem tudtam kezelni a problémát. Egyetemi csoporttársaimmal buliztunk még egy nagyot a vizsgaidőszak előtt. Az egyik leányzóval az ágyamban kötöttünk ki, ezzel nincs semmi probléma.

Viszont az orális szex során kiderült, hogy elég bő és büdös folyása van, valamiféle gombás fertőzése. Az íze is nagyon rossz volt.

Ti hogyan közöltétek volna vele, hogy akkor most abbahagyjuk és mehet haza? Csoporttárs és nem akartam megbántani, hiszen évekig leszünk még egy közösségben.

Mivel gyógyszert szed így a szex is megvolt, gumi nélkül. Igaz kellemes volt, de gondolom hamarosan mehetek orvoshoz én is.


2018. dec. 18. 14:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Én nem feküdtem volna le vele a helyedben.. nem hogy még nyaljam is amikor gombás..
2018. dec. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Első vagyok..

Vagy ha mégis, miért nem használtatok óvszert?

2018. dec. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
elmondom neki, hogy amíg nem gyógyul meg, addig nem akarok vele du*ni :)
2018. dec. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Hát.elèg gáz a szitu. Az hogy nem huztál gumit az is felelőtlensèg. Honnan veszed tutira hogy szedi is a gyógyszert. Nő lètemre is kavarog a gyomrom, egyrèszt hogy a nő igy belement, a te rèszedről meg mèg lepetyelted is. :O :O
2018. dec. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát igen, tudom. Elvitt a hév. Akkor ott nagyon gyorsan történt minden. Orális szex után már rám is ült, nem volt idő beszélgetni.
2018. dec. 18. 14:46
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen mindig benne van egy új csajjal. Nem tudom, mit kell ezen meglepődni. Látom, soha nem készülsz fel előre semmire, csak dugás, az menjen.
2018. dec. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
És nyilván örültem, hogy megszabadult a szám.
2018. dec. 18. 14:47
 8/19 anonim ***** válasza:
Vagy megmondod neki kerek perec es lessz ami lessz vagy habittatok eljatszod hogy nagyon megutott a pia
2018. dec. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

Ne haragudj, de honnan tudod, hogy gombás fertőzése volt? Nem mondom, hogy nem az volt neki, de ezt így ránézésre nem lehet megmondani, főleg ha akkor látod először.


Büdös lehet, ha sokat táncolt és leizzadt. Sok folyása meg a hold állásától kezdve mindentől lehet, leginkább szexuális izgalom hatására is.


Ezt nem bántásból mondom, de volt már, hogy felnőtt 32 éves férfit kellett felvilágosítanom, hogy esküszöm semmi bajom az ég világon, de ovuláció hatására bizony sok-sok áttetsző tojásfehérje állagú folyás tud képződni, ami amúgy teljesen egészséges és egy napon belül el is tűnik.

2018. dec. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Lehet hogy igazad van, sőt kívánom hogy igazad legyen, de azért elég rossz íz és "illat" világa volt.

Ha nem is fertőzés, akkor sem volt kellemes.

De ha igazad van, akkor még problémásabb ezt közölni vele.

Nyilván ideális körülmények között lefürödtünk volna, de ez most nem történt meg.

Máskor is volt ilyen (buli utáni állapot) de szerintem más az amikor megizzad valaki.

2018. dec. 18. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!