Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet ezt normálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt normálisan közölni? Buli után, már a lakáson hogy pattintod le a csajt, ha kiderül, hogy problémás odalent?

Figyelt kérdés

Elég kellemetlen sztori. Én sajnos nem tudtam kezelni a problémát. Egyetemi csoporttársaimmal buliztunk még egy nagyot a vizsgaidőszak előtt. Az egyik leányzóval az ágyamban kötöttünk ki, ezzel nincs semmi probléma.

Viszont az orális szex során kiderült, hogy elég bő és büdös folyása van, valamiféle gombás fertőzése. Az íze is nagyon rossz volt.

Ti hogyan közöltétek volna vele, hogy akkor most abbahagyjuk és mehet haza? Csoporttárs és nem akartam megbántani, hiszen évekig leszünk még egy közösségben.

Mivel gyógyszert szed így a szex is megvolt, gumi nélkül. Igaz kellemes volt, de gondolom hamarosan mehetek orvoshoz én is.


2018. dec. 18. 14:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%

Pedig lehet hogy csak leizzadt. Minden lány más és más ilyen szempontból. Főleg ha buli előtt sem fürdött, csak mondjuk előző este, akkor azért már egy napos. És nyilván wc-n is volt nem egyszer.

És ha a ciklus olyan szakaszában volt 1 nap nem fürdés után, hát.... Az nekem sem kellemes, amikor leveszem a bugyim, nem hogy ha még ott közelről kellene tevékenykedni.

2018. dec. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
57%

Miért akarsz kinyalni egy ismeretlen nőt ? Semmi értelme sincs, megdugod azt mehet.

Olyan bolondok vagytok más koszos pináját nyalogatjatokb, ez már tényleg az alja.

2018. dec. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
57%

Ja és arról nem is beszélve, lehet a csaj is azt gondolja most magában, hogy annak a srácnak rossz ízű és büdös volt a farka.

Ez van, ezt most együtt közösen benyaltátok :)

Ahogyan már írták előttem, egy buli után, amikor nem gondolkodtok előfordul az ilyesmi.

2018. dec. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán lehet,hogy valami fertőzése volt. Nekem egyszer panaszkodtak kellemetlen ízre,aminek hatására elmentem orvoshoz,és kiderült,hogy tényleg van egy kis baj.

Egyébként jóban vagytok? Mennyire közeli a viszony? Lehet,hogy a lány is jobban járna,ha finoman szólnál neki erről. Elképzelhető,hogy nem is tudja,hogy van valamilyen probléma lent.

2018. dec. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy olyan szexi fehérnemüt vett fel, ami nejlonos volt. Na attól mind illat, mind íz tekintetében más lesz az tuti. Valószínűleg eltolódott a hüvely ph-ja tőle így maga se tudta hogy mi a helyzet odalenn. Hidd el, a lányok nem szoktak szexelni akkor ha tudják hogy gombás fertőzésük van. Többek között mert sokszor csíp, éget, viszket, szóval kellemetlen. Arról nem beszélve hogy ismertétek egymást, nem kockáztatta volna meg, hogy híre megy az egyetemen szex után.
2018. dec. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
70%

És akkor olyanokat olvasok, hogy akin egy szál szőr van az igénytelen állat.

Még akivel száz éve együtt vagyok és tudom hogy semmi baja, oralis szex előtt minimum egy zuhany.

Ezt a sztorit mutogatnám az egyéjszakásokra kíváncsiaknak elrettentésül. Gumi nélkül... és akkor örülhetsz ha csak gombát kaptál.


Ha valaha olyan helyzet lenne, hogy nekem már minden mindegy lenne, és el akarnám kerülni a hasonló helyzeteket, akkor még mielőtt szobára mennénk, óvatosan mintát vennék azzal az ujjammal amelyikről úgy gondolom hogy nem számít ha másnapra lerohad a vége, ellenőrizném a klotyón a szagát (de sztem beszereznék egy ph elven működő tesztcsíkot is) és ha nem felel meg akkor sajnálkozva hirtelen le kellene lépnem vagy csak hánynék mintha sokat ittam volna.


De az hogy egyéjszakással gumi nélkül, meg fürdés nélkül orál, az tömény szánalom ember! Menj és kérj teljes kivizsgálást. És ne adj vért!

2018. dec. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
88%
Öcsém te igazán igénytelen voltál!:) Ugye tudod,hogy ha van egy kis eszed akkor bejelentkezel szépen egy magán STD szűrésre és teljes körű vizsgálatot kérsz és fizetsz! Kb 50-60 ezer. Hiv/szifilisz/sarjadzo gombak/bakteriumok/virusok. Eszméletlenül hulye vagy..... Te nem egyetemistának,hanem egy retardalt gyépésnek való vagy! A csaj is egy igazi igénytelen lotyó lehet....
2018. dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
48%
Most mit izéltek ezzel? Az akkor jó, ha van íze-bűze :D
2018. dec. 19. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az a megdöbbentő, hogy te csak a gomba(?) miatt problémázol (na nem mintha magában nem lenne elég gyomorforgató a sztori). De arra nem gondoltál, hogy valamilyen cuki kis nemibetgséget és összeszedhetsz, amitől lerohad a farkad? Hiába csoporttárs, nem ismered az előéletét, alapszabály, hogy idegennel nem fekszünk le gumi nélkül!
2019. febr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!