Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők egy része miért nem tudja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alonelyman kérdése:

Nők egy része miért nem tudja normálisan megmosni a punciját?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon sok nővel volt dolgom akiknek kellemetlen volt a nedv szaga íze, punci szaga. Ilyenkor szoktatok azzal jönni,hogy fertőzése volt vagy nem fürdött. Nem ezek nem igazak,hiszen mind elment előttem fürdeni,szex előtt.

Gond az,hogy nem csak úgy felületesen kellene megmosni meg odatartani a zuhanyt hanem hüvelyt is ki kellene mosni belenyúlni kimosni ,mert hiaba tiszta a punci ha a hüvely nincs megmosva és az első nedv szexnél, a nedv rögtön kihozza a rossz szagot. De vannak akik szerintem szét sem húzzák a puncijukat csak úgy átmossák.... hihetetlen na,hogy felnőtt nők nem tudnak rendesen tisztálkodni.

10ből 5 nőnél ez előjött már nálam higgyétek el, borzasztó kellemetlen mikor csajjal neki kezdünk de már csók közben érzem büdös a punciszaga, nedve holott még le sem mentem oda.


2019. jan. 12. 18:57
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
4%

7-es dehogy mosod ki a baktériumokat...

A fiúknak is ki kell mosni a fitymájuk alatt, különben büdös lesz.

2019. jan. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, olvass utána, hogy a hüvelybe nem szabad belenyúlni, mert fertőzésveszélyes, és az utolsó jól irta, hogy ki mossa onnan azokat a baktériumokat, amik oda kellenek. A hüvely öntisztuló. És nem kellene büdösnek lennie, akkor valóban valami nem stimmel odalent. Vagy gomba, vagy vmi gyulladás, az szokott kellemetlen szagú lenni.
2019. jan. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
13es válaszoló, igen egyetértek ezzel is valoban vannak igénytelen férfiak is,akik csak hugyoznak vak világba se meg nem törlik se mossák, de most nem ez a téma
2019. jan. 12. 19:13
 14/31 A kérdező kommentje:
Bocsánat 12 est akartam írni de 13 as válaszoló is ok
2019. jan. 12. 19:14
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező mindenkinek van egy természetes "illata" neked is.A hüvelyt nem szabad kimosni.A szex akkor jó ha van kémia és akkor a természetes illat nem zavar.Lehet igénytelen nőkbe futottál bele,de akkor ne feküdj le velük.
2019. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
62%
12-es én pisilés után használok wc papírt, de ez a férfiak között nagyon gáznak számít
2019. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
17es igen valóban ez is kémia, na de ha valakit megismersz,összejössz vele,nagyon tetszik és akkor bumm rossz erős a szaga van az ize vagy seggszaga van kutyapózban na akkor még sincs kémia addig szexig meg volt?
2019. jan. 12. 19:18
 18/31 anonim ***** válasza:
88%
Jaj de kis finnyás valaki...tudod milyen az igazi szex? Amikor a segg-, punci-, vizelet-, test-,vizelet-, ondó- és hüvelyváladék szag keveredik az izzadtsággal és a ziháló emberek hangjával.
2019. jan. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
18as én is használok minden pisiléskor wc papirt férfiként sőt ha tudom meg is mosom
2019. jan. 12. 19:19
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
A hüvelyt belül nem szabad mert a hüvely flórát cseszed szét
2019. jan. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!