Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők egy része miért nem tudja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alonelyman kérdése:

Nők egy része miért nem tudja normálisan megmosni a punciját?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon sok nővel volt dolgom akiknek kellemetlen volt a nedv szaga íze, punci szaga. Ilyenkor szoktatok azzal jönni,hogy fertőzése volt vagy nem fürdött. Nem ezek nem igazak,hiszen mind elment előttem fürdeni,szex előtt.

Gond az,hogy nem csak úgy felületesen kellene megmosni meg odatartani a zuhanyt hanem hüvelyt is ki kellene mosni belenyúlni kimosni ,mert hiaba tiszta a punci ha a hüvely nincs megmosva és az első nedv szexnél, a nedv rögtön kihozza a rossz szagot. De vannak akik szerintem szét sem húzzák a puncijukat csak úgy átmossák.... hihetetlen na,hogy felnőtt nők nem tudnak rendesen tisztálkodni.

10ből 5 nőnél ez előjött már nálam higgyétek el, borzasztó kellemetlen mikor csajjal neki kezdünk de már csók közben érzem büdös a punciszaga, nedve holott még le sem mentem oda.


2019. jan. 12. 18:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
31%
Én is találkoztam már ezzel. Ez is olyan dolog, amit senki nem tanít meg neked. Mint hogy azt se minden anya mondja el, hogy a füled mögött is meg kell mosni. És nem biztos hogy valaki magától rájön, ha meg egy fiú megmondja borítékolható, hogy nem lesz több szex.
2019. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Első ne gyerekezz mert m gyerek vagyok, második köszi normális választ. Nos ez olyan mintha melegeknél passzív megmosná segglyuka körül magát de a seggét nem mosná ki.
2019. jan. 12. 19:03
 3/31 anonim ***** válasza:
34%

Amit csók közben érzel az a szájszag.

Legalul pedig a lábszag van.

2019. jan. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Birom hogy ezen az oldalon nektek mindenki hülye aki olyat ír le amit ti még nem tapasztaltatok
2019. jan. 12. 19:04
 5/31 anonim ***** válasza:
87%
Nem, nem kell belenyúlni és kimosni. Rosszabbat nem is tehetne a nő magával. Akkor kimossa azokat a baktériumokat is amiknek ott kell lenni, és utána meg csak leshet hogy milyen fertőzéseket szed össze.
2019. jan. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem valószínűleg a kémiával van gond. Mármint amikor együtt vagyok egy férfival, mindegyiküknek van egy sajátos illata, odalent is, még akkor is ha normálisan tisztálkodik, van, akié jobban vonz, és volt már olyan is, akié nagyon nem. Szerintem normálisan fürdenek, csak neked nem kellemes. A puncinak van egy természetes illata, ami nem utal arra, hogy higiénia hiány lenne. A hüvely amúgy is öntisztító, nem kell agyontisztítani vízzel, mosakodókkal pedig fokozottan óvatosan, mert gyengítheti a hüvelyflórát, ami aztán tényleg fertőzéshez vezethet. Ha pedig valóban erős, halszagú esetleg, akkor nyilván fertőzésről van szó, de szerintem te nem erről beszélsz.
2019. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
43%
Én is tapasztaltam ilyet, mondjuk 10bol 2-3-nal volt ilyen gond. A masik a seggszag. Ha hatulrol tolom a csajt, erzem a seggszagat. Hat mit mondjak, lelombozo. Egyebkent ezek mind igenyes, fiatal es tanult nok voltak.
2019. jan. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Utolsó végre norm válasz köszi, igen ezen én is gondolkodtam már
2019. jan. 12. 19:08
 9/31 A kérdező kommentje:
Igen sajnos seggszag nálam is volt,hogy éreztem többször kutyapózban mikor voltak a csajok :(
2019. jan. 12. 19:09
 10/31 anonim ***** válasza:
86%

Drága Nőtársaim!


Hányan jártunk már úgy, hogy a partner péniszének pisi szaga volt?

Csak úgy kérdezem.

Én nem egyszer. Felfoghatatlan, hogy a férfiak nem használnak WC papírt pisilés után, nem mossák meg vagy törlik át nedves törlőkendővel, holott nem ciki használni egy férfinak sem.


Én magamról tudok nyilatkozni: nedves törlőkendőt használok minden WC-re menetel után, rendesen átmosom és mivel hipochonder vagyok, így alkalmazom a Canestent is félévente, sosem lehet tudni alapon.

De halkan jegyzem meg, a puncinak más "szaga" van különböző fázisokban (pl. menstruáció előtt és után, peteérés ideje alatt stb.).


Persze, vannak, akik nem mossák rendesen, nem alkalmaznak félévente egyszer Canestent a biztonság kedvéért (ugye tudjuk, hogy a gombának van olyan fajtája, ami sokáig nem is okoz tünetet?) és sorolhatnám estig.


Sajnálom a nőket és férfiakat egyaránt, akik ilyen igénytelenséggel találkoznak.

De nem minden nő és férfi ilyen, ezt tegyük hozzá.

Nem mondom, hogy mindenkinek úgy kéne, ahogy írtam, mert nem. De ne sajnáljuk a puncinktól a törődést, meghálálja... Aztán majd a partner is, hogy ápolt puncival találkozik. :)

2019. jan. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!