Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondolnátok egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy olyan lányról, aki képtelen nemet mondani és minden olyan férfival lefekszik aki bepróbálkozik nála?

Figyelt kérdés

2019. jan. 12. 17:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
14%
Egy ostoba qrva.
2019. jan. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
42%

1. Imád szexelni (semmi gondom vele)

2. még nem élvezkedett úgy senkivel, hogy mellette akarjon maradni

3. Keresi a mégjobbat mindíg, mert kevés neki élményben !!! amit kap

4. Lekezelőek vele a pasik, s emiatt önértékelése sérül tudatalatt

5. lehetnék én a 200. is engem nem érdekelne, ha ezután velem marad :-) Így sanszosabb, hogy nem fog letiplizni később.

6. Mert azok a lányok, akiknek volt mondjuk 5-10 pasijuk és összekötik az életüket egy sráccal, úgyis 10-20 éven belül kinyílik a fantáziájuk és .... és ez így van, aki mást hangoztat kifelé az álszent.

2019. jan. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy az ilyen csajokra csak a szexig van kereslet. Ha valaki többet akar nem vele fog tervezgetni.
2019. jan. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
A saját életét úgy éli ahogy neki jólesik!
2019. jan. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Semmit. Egészségére. Jól teszi
2019. jan. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!