Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnöm nem akar semmilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnöm nem akar semmilyen pózt sem kipróbálni csak ügy akar szexelni hogy ö alul én felül és ennyi. Hogy tudnám rávenni más pózra? Tudnátok mondani pózokat amiket élveznek a lányok?

Figyelt kérdés
2019. jan. 4. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
szexeljen,de nem velem ilyennel szakitanék,dögunalom lehet.
2019. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én hátulról is nagyon szeretem, a klasszikus kutyát és az oldaltfekvőset is, illetve a lovaglót
2019. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen van. Úgy hívják, hogy "nahúzzafrancba" póz.

Az ilyennel sok jövőd nem lesz.

2019. jan. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy zsák krumplival nem szexelek.
2019. jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Beszélni probáltál vele erről? Mi az oka? Az exem pl-ul ugy állt hozzá az elején, hogy akár ha a "kutyát" vesszük, megalázó.

Amikor odakerültünk már nem volt az neki.

2019. jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%

Hű, itt mindenki milyen könnyen talál partnert, és mekkora nagy lepedőakrobata...

A misszionárius pozitúrának van előnye: látom a lány arcát, leolvashatom, mi a jó neki, tudunk csókolózni, a melle hozzám ér, amit nagyon szeretek, kényelmes mindkettőnknek.

Ha egyszer a lánynak úgy jó, annak kell örülni, hogy élvezi, nem azon görcsölni, hogy miért nem akar mást.

Talán majd később megjön a kedve a kisérletezéshez.

2019. jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!