Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondolnátok egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy olyan lányról, aki képtelen nemet mondani és minden olyan férfival lefekszik aki bepróbálkozik nála?

Figyelt kérdés

2019. jan. 12. 17:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érted aki neked bejön és te is kívánod? Mert én is ilyen vagyok és nem is akarok nemet mondani. De azt nem tudom elképzelni, hogy egy számodra nem vonzó vagy gusztustalan személynek is igent mondj és élvezd....


Ilyen nincs..



N.

2019. jan. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
54%
És ebbe mi a jó neki? Egyik barátnőm is kicsit ribis, nagyon sok fiúval lefeküdt már, de csak olyanokkal, akik tetszettek is neki.
2019. jan. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nekem ez negatívum. Le lehet pontozni, de az. Ettől persze nem beszélek bele, bárki csinálhat bármit. Érezze jól magát:) Annyi, hogy ha elmegy a híre akkor esetleg olyan férfiakat kell kihagynia az életéből, akik miatt majd bánni fogja. De tényleg nem akarok papbácsi lenni, nekem is volt alkalmim, nem is állnék az útjába egyetlen nőnek sem ha épp menne haza egy ismeretlen férfival. F
2019. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Mi vett ra erre?

Neked ez jó?

Az első gondolatom h valami nincs rendben vele

Tanulj meg egyszer nemet mondani mert így csak kihasználnak!

2019. jan. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
10%
Na pont ő az a nő, akitől nem szeretnék semmit
2019. jan. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen lány, mert hozzám pl. egy lánynak sincs gusztusa. De ha lenne, természetesen akkor sem kellene barátnőnek, csak szexre.
2019. jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki, merre van?😅
2019. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Semmi rosszat, de azt hogy tuti velem nem feküdne le.. Amúgy ha jól esik neki akkor élvezze csak..
2019. jan. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen lány :)
2019. jan. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nimfomániás
2019. jan. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!