Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nő is keresheti a férfit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nő is keresheti a férfit szex céljából? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Szóval eltöltöttem egy kellemes estét egy sráccal, akivel már nagyon régóta ismerősök vagyunk. Nem bírtunk magunkkal, és szexeltünk. Elragadott a hév, van ilyen. Többször is mondta, hogy ezt nem egyszeri alkalomnak gondolta, és szeretné, ha megismételnénk. Így is váltunk el. De ennek már 4 napja, azóta nem beszéltünk. Szerintetek a nő is keresheti a férfit találkozás céljából, vagy meg kellene várni, hogy ő keressen? 25/L

2019. jan. 11. 07:56
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
54%
hogy a picsäba ne kereshetné. Szerinted a nők nem szeretnek jókat szexelni?
2019. jan. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
70%

19:

Próbálkozni lehet:)


De a legtöbb férfi aki szexpartnert tart az nem egyet hanem 4-5öt, és azokat váltogatja.


Ki kell várni amíg újra rad kerül a sor

2019. jan. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
70%
Nyugaton a lányok maguktól jönnek.
2019. jan. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Igen! Nem élünk már a középkorban!
2019. jan. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem küldj neki csak egy ártatlan üzenetet mintha eszébe jutottál volna nem a szexmiatt hanem ugy általában hogy van mi van vele jol van e stb. Ha van esze venni fogja a lapot. Ha nincs küldj neki jeleket hogy kit is akarsz ha akkor se akkor hagyd :) kapizs lesz aztán vissza keres téged ezt 100%ra mondom.
2019. jan. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
73%

Ami engem illet, én nem keresném őt, a férfi dolga, hogy keressen téged. Ha nem keres, akkor annak oka van.


A srácnak sem te vagy az egyetlen. Vagy megvárod míg sorra kerülsz, vagy keresel magadnak egy másik partnert is. Ahogy a férfiak tartanak több szexpartnert, úgy a nők is tarthatnak.

2019. jan. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
38%

Ha fickó 4 napig a füle botját sem mozdítja, nem hagytál valami mély nyomot benne. Amit akart tőled, megkapta, többet nem lát a történetben.

Mindazonáltal keresheted, (egekbe emelve ezzel az egóját), de jusson eszedbe, hogy az ember életében csak annak van értéke, amit nehezen kapott meg. Te már azzal erősen elértéktelenítetted magad, hogy puszta jópofaságból lefeküdtél vele. Ha ezek után még keresed is, holmi guminő szintjére küzdöd le magad.

2019. jan. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
75%
Hívhatod te is, de nem vagy neki egyedül. Majd szakít időt.
2019. jan. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Én férfiként nem bírtam volna megállni hogy másnap ne hívjalak fel, ha folytatást akarok. Ráadásul 25 évesen, gondolom nem egy 70 éves aggastyánnal voltál. A hozzád passzoló korú férfinek a szexuális vágya, még napi 2-5 menet között van! Ez egy impotens pötsch, ha eddig még ha nem másért, de azért hogy újra lefeküdjön veled, nem hívott!

Én a haelyedben hanyagolnám, és ha keres, is kicsit megleckéztetném. De lehet hogy esze ágában sem volt kapcsolatot kezdeni, csak beléddumálta a szexet. Lehet hogy ennyi volt. Lépj tovább.

F/60

2019. febr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Igen! Szerintem a nő is keresheti a férfit! Én legalább is nagyon örülnék neki ha kölcsönös lenne a vonzalom! Illetve én nem váratnálak négy napon keresztűl!

Január óta semmi változás?

2019. febr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!