Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nő is keresheti a férfit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nő is keresheti a férfit szex céljából? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Szóval eltöltöttem egy kellemes estét egy sráccal, akivel már nagyon régóta ismerősök vagyunk. Nem bírtunk magunkkal, és szexeltünk. Elragadott a hév, van ilyen. Többször is mondta, hogy ezt nem egyszeri alkalomnak gondolta, és szeretné, ha megismételnénk. Így is váltunk el. De ennek már 4 napja, azóta nem beszéltünk. Szerintetek a nő is keresheti a férfit találkozás céljából, vagy meg kellene várni, hogy ő keressen? 25/L

2019. jan. 11. 07:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a nők mindig azt mondják, hogy egyenjogúság van, akkor igen. Neked is annyi, mint neki. Más kérdés az, hogy van büszkeség is.
2019. jan. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 érdeklődő35 ***** válasza:
100%
Miért ne kereshetné? Pláne, ha már történt is köztük valami?!
2019. jan. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Na ez az! A büszkeségem miatt vagyok bizonytalan benne.
2019. jan. 11. 08:01
 4/30 anonim ***** válasza:
59%

már több időt és energiát fektettél abba, hogy ide pakolj ki kérdéseket róla, mint abba, hogy szexelj vele


igen keresd meg, itt a hétvége lehet rá is fog érni

2019. jan. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Csak az tart vissza, hogy ha annyira akarná, akkor biztosan keresne ő...
2019. jan. 11. 08:05
 6/30 anonim ***** válasza:
55%

4 napja történt, lehet akár sűrű hete is

persze ha nagyon akarná tudna írni pár sort neked

2019. jan. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
45%

Én úgy vettem észre a fiúk nem keresnek, ha könnyen adtad magad. Húzni kell egy kicsit az agyukat.

Én biztos nem keresném, szerintem ez a férfi dolga.

2019. jan. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
55%
Vmit nagyon tudhatott :D ha nem keres, akkor annak oka van, nyugodjal le sztem es elobb inkabb nyulj magadhoz, ha sima tali lenne azt mondanam, h irj ra, de szexert ne mar. Ezt ferfikent irom, ennyire ne legyen mar toketlen egy ferfi se, hogy ha csajjal megbeszelik es meg erre se kepes. Oka lehet, hogy nem keres.
2019. jan. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy véleményem szerint sokszor válnak úgy el a pasik a csajtól, hogy "majd hívlak", "majd írok", "majd találkozunk" holott ők maguk is tudják már akkor, hogy úgyse úgy lesz. Bár nem tudom, hogy ebben az esetben is erről volt-e szó.
2019. jan. 11. 08:17
 10/30 anonim ***** válasza:
55%
Persze. Sőt! Ez miért kérdés?
2019. jan. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!