Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt az eddigi legegyértelm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legegyértelműbb szituáció, ahol mások előtt merevedésetek volt?

Figyelt kérdés

2019. jan. 10. 11:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
lehettem kb 15 éves, először mentem el sportmasszőrhöz aki nem mellesleg egy nagyon csinos, nagy mell, kerek fenék, feszülős ruha rajta.. és éppen a mellkasomat-hasamat dolgozta amikor én egy kicsit beszusszantam, és mire felkeltem mereven állt a farkam, természetesen a lány előtt, de őt nem zavarta a dolog de akkor nagyon bepirultam :D
2019. jan. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Orvosi vizsgálaton.
2019. jan. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Urológusnál, mikor épp kontrollon voltam két héttel egy fékátvágás után. A két hét szexmegvonás meg a csinos szőke, max 30 éves doktornő együtt erősebb inger volt, mint az önuralmam. Ennél egyértelműbb szerintem már nem nagyon lehet a szituáció.
2019. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Bummer ***** válasza:
Fürdő helyeken mikor kijövök a vízből és tapad a fürdőnadrág jellemző. Ismerős csajokkal akikkel nagyon megörültünk egymásnak ha rég nem láttuk és a nagy ölelkezésben volt amelyik megérezte.
2019. jan. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Velem a tesiöltözőben történt meg, tapadós és félig-meddig áttetsző boxerben.
2019. jan. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
kolesz zuhanyzó
2019. jan. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
urológusnál
2019. febr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mikor elmentünk nyaralni a Balatonhoz,egyik este volt a csajokkal egy kis tánc,és hát mikor oda kevert a fenekével,egyből arrébb mozdult mert megérezte,meglepődött,kuncogott egyet,és táncoltunk tovább.
2019. febr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!