Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, az alábbi szituáció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az alábbi szituáció hogy tetszene nektek?

Figyelt kérdés

A partnereted odabilincselne az ágyhoz, a szemedre kendőt vagy szemfedőt tenne, a szádat pedig leragasztaná, így teljesen kiszolgáltatott lennél a partnerednek.


Tisztában vagyok vele, hogy ehhez kell bizalom meg ilyesmi, de a szituációt úgy képzeld el, hogy minden feltétel adva van: vonzódtok egymáshoz, megbíztok a másikban stb.


2018. dec. 7. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ágyhoz bilincselne és leragasztaná a számat azt élvezném, de a szemeimet ne takarja le. :) Nem azért mert nem bíznék meg benne, hanem mert nekem a vizuális ingerek is fontosak.
2018. dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán tetszene
2018. dec. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tetszene.
2018. dec. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszene
2018. dec. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozok az elsőhöz, szem letakarás nélkül én is benne lennék.

42/N

2018. dec. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a szemet bekötik ezzel a látást kiktatjuk, a többi érzékszervek sokkal érzékenyebbek lesznek. Bekötött szemmel sokkal izgalmasabb. Benne lennék.
2018. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amelyik csajnak bejön az írhat!
2018. dec. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!