Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt az eddigi legegyértelm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legegyértelműbb szituáció, ahol mások előtt merevedésetek volt?

Figyelt kérdés

2019. jan. 10. 11:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Uszodában fecskében.
2019. jan. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is uszodában volt. Barátnőm elkezdett peckesebben lèpkedni előttem és aki oda nézett az látta hogy álló f**al követem mint akit megbűvőltek...


Mentségemre szóljon hogy a lány feneke nem evilági volt... Ó.o

2019. jan. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
hosszasan ölelkeztem egy lánnyal akibe nagyon bele voltam zúgva akkor. szerintem érezte is
2019. jan. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Nekem annyira nem volt egyértelmű, de fiatalon folyton állt. A mai napig, hogy ha alszom akármikor, vagy nagyon kómás vagyok, akkor merevedésem van. Ha nincs vér a fejemben, akkor elvándorol máshova:D Egyszer középiskolában nagyon be voltam fáradva fizika órán és már félálomban voltam az óra végén. Aztán bekövetkezett a legrosszabb, hogy sikerült kicsusszannia a fel-fel állásban, majd lankadásban a combom fele. Igazi merevedés csak így lehet, mert különben az alsó és a farmer leszorítja, hogy ne állhasson rendesen, mert különben eltörne kb. Aztán így meg szabad lett az út és elkezdett felállni izomból. Én még belül kétségbe esetten zokogtam, hogy most mi lesz:D:D:D Ha felálltam volna, akkor a bal lábam derékszögben maradt volna tőle, vagy nekem kellett volna a törzsemet derékszögben tartani. Így ott maradtam a padban, míg mindenki ki nem ment. Aztán reménykedtem, hogy a következő csöngetésig történjen valami lankadás. Hála Istennek sikerült, így el tudtam hagyni a tetthelyet:D

31F

2019. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Kórházban voltam,nagyon csinos ápolónő volt, rövid fehér köpenyben, mérte a vérnyomásom, közben a kezemet a combjára tette. Mint a beton olyan keményre merevedett.

A baj ott kezdődött hogy utána ágyneműt cserélt, kitakart, látta hogy mi a helyzet és visszatette a takarót. "majd visszajövök később" mondta.

2019. jan. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Gyógytesin...
2019. jan. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Konditeremben, tapadós edzőruhában.

Diszkóban táncközben mindig a farkammal is odasimulok a lányokhoz, mert szeretik, és izgulnak.

Munkahelyen is néha, de ott ülő munkát végzek. 25/F

2019. jan. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

nyáron szrandon elaludtam és közbe merevedésem lett

Egy srác ébresztett fel hogy rakjam el a péniszem mert kinn van

Nagyon ciki volt

2019. jan. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Uszoda közös zuhanyzójában.
2019. jan. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Régen amikor buszoztam, vonatoztam reggelente és fáradt voltam akkor mindig felállt.

Volt többször is, hogy vonaton direkt egy csaj elé ültem. Gyönyörű szája volt és ki volt mindig kenve vastagon matt pirosra. Ja és rágózott. Egész végig a száját néztem és a rágó helyébe képzeltem magam. Merev vonatozás volt végig de nem vette észre.

2019. jan. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!