Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/lányok volt már hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok volt már hogy lefeküdtetek egy lány/fiú barátotokkal? Hogyan történt?

Figyelt kérdés

2019. jan. 2. 15:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mind a kettőnknek régen volt kapcsolata, és vágytunk a dolgokra.
2019. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy év után. Kapcsolat lett belőle.


26N

2019. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaa, kb ugyan úgy, mint az előzőnek :D


Nem volt olyan jó, mint kapcsolatban, de párszor összefeküdtünk, jó volt

2019. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Karácsonyi házibuli után ottmaradtam segíteni takarítani

Piálás, tévézés, végül szex lett belőle

Életem legnagyobb hibája. Azóta nem beszéltünk egymással, és hiányzik a legjobb barátom

2019. jan. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgettünk, iszogattunk, aztán egyszercsak...

Később megbeszéltük, hogy egyszeri alkalom volt.

Pár napra rá - tényleg véletlen! - megint iszogattunk, aztán... ;)

Innentől kezdve elég volt egy borosüveget kitenni, ha valamelyikünk szeretett volna valamit a másiktól.


Sosem lett belőle "rendes" kapcsolat, és az addigi kapcsolat is teljesen más lett. Egy idő után eltávolodtunk egymástól.

2019. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 hájaaa ***** válasza:
100%
Nem ajánlom! Ahogy fentebb is írta valaki, egy barátság mehet tönkre. Nem érdemes egy kis katyvaszért kockáztatni. Valahogy ha ezt tudatosítod magadban, akkor nem lesz probléma.
2019. jan. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mint utólag kiderült a vonzalom megvolt, de be nem vallottuk egymásnak és magunknak is féltünk.

A sok poénra vett kétértelmű beszólásnak aztán az lett az eredménye, hogy egy iszogatós este az ágyban végződött.

Szerencsére meg tudtuk beszélni a dolgot, a barátság nem ment rá. Azóta kapcsolata is lett a srácnak, de a mai napig jóban vagyunk.

2019. jan. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egyikükkel se akarjuk veszélyeztetni a barátságot.

25/F

2019. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy lány barátom. Nagyon jó barátok voltunk. Szakított az aktuális pasijával, és nekem se volt pont akkor csajom együtt jártunk discoba meg bulizni stb.. és én beindultam rá szóval felvetettem neki mi lenne, ha barátságból dugnánk titokba vagy ilyesmi. (nem akartam kapcsolatot vagy ilyesmi csak néha-néha szexelni egy jót.) Nem ment bele. Pedig ő is akart szexelni mert hiánya volt és mégse ment bele. Azért lehetett mert nem akart elveszíteni mint barátot?
2019. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék rá képes. Volt már olyan a szitu hogy az lett volna, de úgy érzem hogy nem lenne helyes. Teszem hozzá hogy nagyon kevés igazi lány barátom van, viszont őket tényleg nagyon szeretem, mint barátot, talán ezért. 24F
2019. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!