Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon nagy hátrány ha sosem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy hátrány ha sosem szexeltem tini koromban?

Figyelt kérdés

Akkor annyira nem zavart, de mostanában igen. Annyira jó lehet olyan fiatalon szerelmesek lenni, és szexelni.

Most 22 vagyok, de még mindig nem volt barátnőm. És annyira jó lehet azoknak akik már tízen évesen tudják hogy milyen szeretni valakit :)


2018. dec. 29. 13:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
56%
14 évesen veszítettem el, 18 évesen jöttünk össze a párommal, és mellette tanultam meg igazán élvezni a szexet. Így belegondolva nagyon korai volt 14 évesen, de nem bánom, mert megtapasztaltam több pasival is a szexet, és tudom, hogy párommal sokkal jobb, mint mással volt. Valószínűleg ha ő lett volna az első nekem, akkor sokat gondolkoznék azon, hogy mással milyen lehet. Ettől függetlenül 14-15-16 éves korom körül nagyon nem voltam érett a szexre, de az exek sem. Én azt mondom, hogy nem késtél még el ezzel, legalább érett fejjel tudsz hozzáállni a dolgokhoz.
2018. dec. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!