Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon nagy hátrány ha sosem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy hátrány ha sosem szexeltem tini koromban?

Figyelt kérdés

Akkor annyira nem zavart, de mostanában igen. Annyira jó lehet olyan fiatalon szerelmesek lenni, és szexelni.

Most 22 vagyok, de még mindig nem volt barátnőm. És annyira jó lehet azoknak akik már tízen évesen tudják hogy milyen szeretni valakit :)


2018. dec. 29. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem
2018. dec. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

"És annyira jó lehet azoknak akik már tízen évesen tudják hogy milyen szeretni valakit"


Hát ha itt fogsz sóhajtozni akkor még nagyon sokáig nem lesz benne részed..

18/f

2018. dec. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ilyen szempontból az én tini koromban is alig történt valami, 22 voltam mikor elvesztettem a szüzességem. Néha nekem is volt ilyen hiányérzetem hogy de jó lett volna egy jódiák szerelem egy kis szex-szel fűszerezve de mit lehet csinálni, és ne csak a külsőt nézd... 39 f
2018. dec. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pl húszévesen vesztettem el a szüzességem. Nekem is pont olyan érzésem volt hogy kihagytam valamit de őszintén szólva jobb volt így ahogy történt mármint hogy később vesztettem el igaz csalódás volt az első de utána találtam valakit aki igazán megért és szeret. Úgy voltam vele hogy na most már gáz vagyok és el kéne veszíteni. Már látom hiba volt így állnom hozzá, de valamilyen szinten még is ez hozott össze a jelenlegi párommal. Úgyhogy bánom is meg nem is. A lényeg hogy teremtsd meg rá az alkalmat. Keress nőket akár neten is. Menjetek el sétálni beszélgetni és deritsd ki hogy ő mit szeretne és nem bánná e ha te csak szexre utazol ha meg barátnőt szeretnél egyszerűen ismerd meg a csajt jarjatok el sok helyre mutasd meg a kedvenc helyeidet ettermedet stb és minden alakulni fog. Persze ne lépd meg azt a hibát hogy nem közlöny vele szandekaidat mert a végén csak havernak fog hinni. Szóval tegyél olyan gesztusokat és tetteket amik arra mutatnak többet akarsz tőle mint barátság. 🙂
2018. dec. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon öreg vagy így 22 évesen...

Én 16 évesen vesztettem el a szüzességem, nem gondolom azt hogy jobban kieltem a vágyaimat mintha 22 lettem volna..

Akkor még nem is igazán tudtam élvezni a szexet, feszült voltam (így visszagondolva)

De most...

2018. dec. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Women are property ***** válasza:
Ha azt mondom, igen, akkor mit csinálsz, öngyilkos leszel? Inkább menj ismerkedni ahelyett, hogy itt erősíted a siránkozó lúzerek táborát.
2018. dec. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem :). Nekem is "kimaradt"... Bepótoltam később :).
2018. dec. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdezgetés helyett inkább csajozz, tegyél érte :)
2018. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nrm
2018. dec. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Whitewolf19 ***** válasza:

Veled közel azonos korú vagyok, volt már több kapcsolatom is.. azonban.. még így is megértem annak a hiánynak a fogalmát, amit ide írtál.

Ahogy látom, te az a kaliber vagy, akinek mélyebb érzésekre lenne szüksége a testi dolgokhoz, ez egyfelől jó is, mert úgy lehet igazán élvezni ha van egy erősebb kötődés, (Egy férfi is érezheti magát kihasználva, ezért én sem feküdnék össze csak úgy random egy nővel.)

Tanácsolom neked azt, hogy kezdj el beszélgetni, ismerkedni.. érvényesítsd a hobbidat, hogy akár hasonló érdeklődésű közegbe járhass. Művészet, sport, kreativitás..

Szerelem nem születik parancs szóra... ahogy tűz is akkor gyullad, ha táplálják.


F/23

2018. dec. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!