Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hátrány lehet, vagy inkább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hátrány lehet, vagy inkább várjak?

Figyelt kérdés

még pár hónap és felkerül a fogszabályzóm, a fogaim tisztaságával nincs gond, megis dícsért a doki és fehérnek is fehérek, csak szabályzásra storulnak, viszont az a nagy gondom, hogy van egy lány akit látni szoktam és nagyon tetszik, félek hogyha várnék lecsapna rá valaki más, de úgy meg nagyobb szimpáriát keltenék, ha már rajtam lenne a szabályzó, mert így hiheti azt, hogy tojok rá és szándékosan nem megyek el fogszabályzót csináltatni, mit tegyek?


Kérlek legyetek őszinték és alaposan gondold át, tegyük fel aranyosnak találod a srácot, mert azért nem vagyok egy olyan ronda alak szerintem.



2017. febr. 7. 15:25
 1/6 Stark2000 ***** válasza:
100%
Megértem a szituációt, voltam hasonló helyzetben - csak én nálam fogszabályzó helyett szemüveg volt. Én vártam, de továbbra is szingli volt a csaj - bár tény, hogy nálam csak 2 hét volt a várakozási idő. Ha hónapokat kellene várnod, akkor inkább csapj le rá most szerintem.
2017. febr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Ne várj.
2017. febr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy unszimpatikus lennél neki azért, mert kicsit ferdék a fogaid. Ráadásul elvileg még fehérek is. Először úgyis csak ismerkedtek, akkor meg nyugodtan elmondhatod neki, hogy "amúgy képzeld el, fogszabályzóm lesz", ha megnyugtat a tudat, hogy tudja. Attól meg nem félj, hogy a fogaid miatt nem akar majd ismerkedni, ha tényleg ezért koppint le, akkor egy felszínes lány.

16/L

2017. febr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért ne gondoljatok olyan rosszra!! EGyik fogam jobb oldalt felvan torlódva, a többi meg kicsit ferdébb, de nem annyira észrevehető, hogy egy embernek szemetszúrjon, osztálytársaimnak se tűnt fel egyből, kommunikáció közben az ember a másik szemét nézi, kivéve ha csókot akar, mert akkor valószínűleg heves tekintete az ajkaimra merevedik.
2017. febr. 7. 15:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem is feltűnő, akkor nem lehet annyira gáz, hogy a lányt zavarja csók közben. Ezen ne aggódj! :)
2017. febr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne várj!

1 valaki lecsaphat rá

2 ha bejössz neki, akkor ferde fogakkal is bejössz. Ha nem akkor egyenesekkel sem. Hidd el. Barátnőmnek is van fogszabályzója, és láttam már akkor is, mikor nem volt bent a szabályzó. Lehet, hogy egy kicsit ferdék a fogai, meg egy nem nőtt ki neki, de ez engem nem zavar. Szóval ne várj. Csapj le rá most!

2017. febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!