Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a férfiak, akik hosszú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik hosszú ideig (vagy akár órákig) bírják a szexet, hogyan tartják vissza a magömlést?

Figyelt kérdés
2018. dec. 27. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem feszítek mindig rá, megállok, lassítok, másra gondolok néha közben
2018. dec. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Kontrollálom, hogy ne menjek el.

Egyszerűen leírva, amikor elmész a heréid feljebb emelkednek, közelebb kerülnek a testedhez. Ezért a mozgásért egy kis izomcsoport a felelős, ha ezt megtanulod irányítani akkor addig nem mész el amíg irányítod azt. Tehát lényegében ha lazán tartod a heréid végig akkor nem mész el.

Pár tipp is, amikor tüsszentesz akkor automatikusan felemelkednek a heréid, vagy amikor a hasad behúzod akkor is. Tanulható ennek az izomnak a kontrollálása, de nem egyszerű megtanulni, kitartás és gyakorlás kell hozzá, de megéri.

Sok sikert!

2018. dec. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

PC izmokat fejlesztettem kegel tornával, Kriston intim torna, Fleshlight Stamina Unit is sokat segített.


Így kb akármeddig bírom, sőt, van hogy egy menetbe két, esetleg három elélvezés is belefér.


A következő lépcsőfok a szárazorgazmus lesz, de nem lesz könnyű. :)

2018. dec. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Több menetes szexet szeretem, mert a sokadik után már nagyon sokáig bírom. olt egy csaj akivel reggel 8.-tól du. 4.-ig szeretkeztünk. Fantasztikus volt. 6-7 menetet nyomtunk le.
2018. dec. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Women are property ***** válasza:
100%
Gyakorlás, önuralom. Hogy várhatnám el, hogy a nő engedelmeskedjen, ha magamnak sem tudok parancsolni?
2018. dec. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi, mindenkinek.

A pc izmaimmal már foglalkoztam sokat, de csak annyit értem el, hogy a vizeletemet brutálisan sokáig, és könnyedén tudom tartani. Ami jó, de...


Másra hiába gondolok. Egy pillanatot sem segít.

Ha meg megállok, és várok, amíg lelankad, mire visszarakom, egy-két mozdulat, és már jön is.


Több menet nem megy. Spriccelés után, azonnal lelankad, és összemegy, utána már semmire sem jó.


Vagy csúnyán félreértek valamit?


Egyedül is lehet gyakorolni valamit? Kézzel bírom visszatartom, ameddig akarom, de nővel egyszerűen nem megy. Ami nagyon nagy baj.


Az idegen szavaknak utána járok.

2018. dec. 27. 23:52
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak faszból vagyunk.

Szépen kihúzod ha helyzet van,és használod a többi képességed.

Kezeid,szàd nem csak beszédre:)!

Aztán megint berakod, közben simogasd ott ahol szereti.

Ha figyeled kedvesed reakcióit,sok öromet okozol, és tereli kellemesen a figyelmed.

2018. dec. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Próbáltam már ezt is.

Az elsőt még tolerálta, de nem túl élvezetes, ha 5 másodpercenként, egy percig mást csinálok. Ráadásul volt, hogy a visszatoláskor durrant el. De olyan, is hogy kihúztam, de mégis elsült.

Valami nagy baj lehet velem. :-(

2018. dec. 28. 00:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? A férjem kb. Az első 5 evben gyorstuzelo volt. Most akár egy óráig is áll, de addig biztos, amig el nem megyek én. Milyen gyakran szexelsz? Mert pl. Mióta hetente többször vagyunk együtt, azóta is nyúlt az aktusok hossza.
2018. dec. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hogy csinálta? Nekem mindig gyorsnak kellett lennem az asszony miatt, mert ő egy-két perc alatt elment (volt, hogy kétszer) - vagy inkább azt játszotta.

41 vagyok, max havonta egyszer, vagy kevesebbet. Annyi ideig nekem nem marad állva, csak ha sok a megszakítás, változgatás...

2018. dec. 28. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!