Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok mit csináltok a hajatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit csináltok a hajatokkal szex közben?

Figyelt kérdés
Feltűzitek? Vagy maradhat szabadon? Nem zavaró? Milyen hosszú? Volt olyan már, hogy ment rá sperma? Hány évesek vagytok?

2018. dec. 26. 12:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Én fel szoktam kötni estére, így többnyire felkötött hajjal szexelek, de kiengedve jobb, akkor tudja húzni, markolni, amit szeretek. Viszont elég hosszú, így zavaró is lenne.
2018. dec. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Kiengedve szokott lenni.
2018. dec. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon ritkán kötöm fel. Hátközépig érő a hajam most. Amikor póthajam volt, akkor derékig ért és volt, hogy misszi pózban alul kilógott és a pasi hirtelen azt hitte hogy szőrös vagyok ott, de csak egy pillanatra,. Vicces volt. :D Volt hogy ment a hajamra, ha az arcomra verik a végén akkor általában megy oda is.
2018. dec. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Ki van engedve, mert úgy tudja húzni.
2018. dec. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

nekem mindig ki van engedve, derekamig ér a hajam

gyakran szoktam finoman húzni a hajam, de arra figyelünk h sperma ne menjen rá, mert macerás utána hajat mosni és megszárítani


25

2018. dec. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Majdnem derékig érő hajam van, így általában otthon felkotom.

Szeretem ha kiengedve van és beletur, meghúzza a párom szex közben.


24/L

2018. dec. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Semmit
2018. dec. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
83%
Nekem és a pasimnak is hosszú a hajunk. Neki derékig, nekem fenékig ér. Ő mindig felköti szexhez, én ritkán.
2018. dec. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%
Nálam változó. Ha lovagolok vagy orálisan kényeztetem a partneremet, össze szoktam kötni de az is gyakran előfordul, hogy mondom neki, fogja össze ő a kezével.
2018. dec. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
# 9, és pózonként összekötöd majd kiengeded? Jó hogy nem csinálod újra a sminked :D Nő vagyok amúgy, csak ez furcsa.
2018. dec. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!