Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok mit csináltok a hajatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit csináltok a hajatokkal szex közben?

Figyelt kérdés
Feltűzitek? Vagy maradhat szabadon? Nem zavaró? Milyen hosszú? Volt olyan már, hogy ment rá sperma? Hány évesek vagytok?

2018. dec. 26. 12:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%
#10 Hát, előfordul, hogy a nagy gyorsaságokban kiugrálom a hajamból a hajgumit vagy az édes drága párom húzza ki. Egy aktus alatt van, hogy többször is szükséges újrakötni a hajamat.:D
2018. dec. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
hővédőkrémet használok mielőtt kivasalnám, azért.
2019. jan. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem a fenekemig ér és nem zavaró, vagy össze fogom
2019. febr. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Napközben mindig copfban van, vagy be van vonva. Orális szexnél még jól is jön, legalább teljes mértékben a partnerre tudok koncentrálni 😉 Ha ebben a napszakban kerül sor közösülésre, legfeljebb kicsit szétbomlik, de az nem gond. Szeretem, amikor a copfomnál fogva megragad és húz 🙂

Este, ágyban mindig kibontva van a hátközépig érő hajam. Volt, hogy ment rá sperma, de az inkább felejtős. Nem szeretek bíbelődni a kimosásával.

43/N


Este

2019. febr. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#14 vagyok, javítás

Fonva és - este

😄😄😄😄

2019. febr. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kiengedve hagyom, úgy szexibnek is érzem magam, és szeretem ha a pasi közben húzza, markolja. :)

Félhosszú hajam van.

Igen, volt már rá példa h rá ment egy kis sperma.


22

2019. febr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mikor hogy. Hátközépig ér a hajam,.otthon sokszor van konytban, de legalább ugyanannyiszor van kiengedve is. Nem zavar szex közben, nem erre koncentrálok. Ha a barátomat zavarja, akkor elsöpri az arcomról vagy megfogja. Volt, hogy picit spermás lett, de semmi extra, két csepp vízzel meg lehetett oldani. 19 vagyok.
2019. febr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem régen derékig érő hajam volt, akkor zavart egy kicsit, de sosem kötöttem össze. (Nemcsak szexnél, alapból sem szeretem úgy hordani), aztán kb. fél éve levágattam váll alá érőre (nem tudom pontosan mekkor, úgy kb a kulcscsontom alá ér 5-6 centivel) és most nem zavar egyáltalán. Nagyon szeretem, ha a párom belemarkol, húzza kicsit.

Igen, volt már olyan, hogy ráment a sperma, de nem nagy ügy, meg lehet mosni:D

2019. febr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!