Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok/Nők! Milyen tág/szűk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/Nők! Milyen tág/szűk és milyen hosszú (cm) a hüvelyetek,?

Figyelt kérdés
Mindent írjatok le. Meg hogy hogy milyen pénisz megy a vaginátokba
2018. dec. 23. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerinted mi vonalzoval méregetjuk a vaginankat? Ne haragudj de ez egy faszsag:D
2018. dec. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
A méréshez szükséges eszközök listáját is felsorolhatnád, na meg, hogy gondoltad a mérést :D
2018. dec. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Mi a f. :DDD Honnan a halálból lehetne ilyet mégmérni szerinted? Meg mivel?! Az a pénisz megy amelyik a barátomhoz tartozik, és nem tudom mekkora mert nem centikkel szexelek.
2018. dec. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Hülye vagy kérdező....
2018. dec. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Ez milyen kérdés már,te jó ég. Egy biztos: nagyon szűk.
2018. dec. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amúgy már láttam valahol hogy van ilyen mérő :)

(F. válaszoló)

2018. dec. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te jó ég...
2018. dec. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Bocs hoy F.ként válaszolok.

96ban Pendergrass doktornő(van vele egy riport)megmérte fogorvosi műanyag szilárduló géllel 39 kaukázusi nőnél(a belső formák miatt gondolom)

6.9-15cm hossz(mérő rúddal)

4,8-6,3 széles (valahol találtam 7,5szélességet is leírva)

2,4-6,5 a bemenetnél

Gondolom ez nyugalmi hossz úgy olvastam.

Az átlag nő 7-8cm 9az alsó oldalon.

Felizgulva olvastam 12,5-15-17,5 re bővülhet hosszban,ez nem a plussz nyújtott hossz.

Tovább bonyolítja hogy van alig nyújtható,átlagos és nagyon nyúlékony is.Így ugyanakkora is háromfélének tűnik.Ezt külföldi hozzászólásból és tapasztalatból is írom.

Találtak sokféle hüvelyformát amit párhuzamos oldalú,kúpos,szív,csiga és tökmag alakzatokkal jellemeztek.

Átlagosan 66-107cm2 ami kitölti a géllel


2006ban Barnhart MRI vel 6,3cm méhszájtól bemenetig hossz

proximal vagina 3,3 introitus(bemenet)2,6cm


Masters and Johnson (66'ban) 7-8cm "felkeltett" 11-12cm


Szóval ezt csak úgy tudod meg,ha..

2018. dec. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Javaslom a tibeti szerelem művészete részlet elolvasását.

Ebben van valami,nem hülyeség.Népi megfigyelések.

2018. dec. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#8, érdekes, amit írtál, csak néhány pici kitétel: a kaukázusi nők nem Grúziából, Iránból, Azerbajdzsánból, vagy Örményországból származnak(a Kaukázus ott van), hanem fehérbőrű nőkről van szó.

A másik, hogy a vastagsági méretek közül a nagyobbak a méhszáj körüli kiöblösödés méretei, azoknak nem sok közük van a női élvezethez, mivel az idegvégződések a hüvelybemenetnél vannak, tehát az a fontos méret.

Végül fontos lenne tudni, hogy mi az átlag, illetve az említett kicsi és nagy méretek meilyen arányt képviselnek.

2018. dec. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!